روزی روزگاری اسنپ

زندگی همه ما گره خورده است به تصمیماتی که می‌گیریم و تجربیاتی که در طول زندگی کسب می‌کنیم. تصمیماتی که باعث می‌شود با کسب توانایی‌های خاصی هر کدام از ما مسیر هیجان‌انگیزی در زندگی طی کنیم. در این بین روایت‌های جذابی هم برای هر کدام از ما در دل این تجربیات به دست می‌آید که بدون شک بهترین راوی کسی جز خود ما نیست. بخشی از این روایت‌ها در فعالیت در اسنپ به عنوان کاربر راننده یا مسافر شکل گرفته و افتخار این را داریم که یکی از شخصیت‌های اصلی داستان‌های شما باشیم.

شرایط شرکت در مسابقه

امروز بنا داریم از همه شما راننده‌ها و مسافرهای اسنپ دعوت کنیم تا در مسابقه «روزی روزگاری اسنپ» روایتگر داستان خود باشید. داستانی که از دل تصمیم شما از پشت فرمان نشستن یا ارسال درخواست اسنپ برمی‌آید. برای اینکه در این مسابقه همسفرمان باشید کافی است به story@snapp.cab ایمیل بزنید یا روایت خود را بعد از انتخاب دکمه زیر برای‌مان بنویسید.

اگر راننده‌ اسنپ‌ هستید از:

  • دلایل پیوستن‌تان به اسنپ
  • سایر مهارت‌هایتان
  • برنامه‌‌هایتان برای آینده
  • و تجربه یا خاطرات‌تان بنویسید.

اگر هم مسافر هستید از سفرهای جالب و شنیدنی‌ای که با اسنپ تجربه کردید بنویسید.

جایزه چه خبر؟

به پاس این مشارکت برای‌تان جایزه‌ هیجان‌انگیز هم داریم که به قید قرعه تقدیم برندگان می‌شود.

نفر اول: یک گلکسی نوت ۱۰ پلاس

نفر دوم و سوم: اسپیکر جی بی ال charge3

زمان مسابقه:

از ۱۲ بهمن تا ۳ اسفند فرصت دارید تا داستان‌ خودتان را برای‌مان بنویسید و به این ترتیب وارد قرعه‌کشی شوید.

حرف آخر!

قصه‌ها و حرف‌های اسنپی زیادی توی دل تک تک شماست که خوشحال می‌شویم اگر ما را به عنوان خواننده‌اش بپذیرید. هر قصه یک خاطره است، همانطور که هر اسنپ می‌تواند یک قصه باشد. قصه‌های اسنپی به ما فرصت می‌دهد تا شما را بهتر بشناسیم. مطمئن باشید تک تک نوشته‌های‌تان را می‌خوانیم و سعی می‌کنیم خاطرات شیرین‌تری از اسنپ برای شما بسازیم.