اسنپ در هر شرایطی به عهد خود پایبند است

دو هفته پیش وعده دادیم که تغییراتی در ساز و کار جذب کاربران راننده ایجاد خواهیم کرد. امروز اعلام می‌کنیم که فاز اول فرآیند بهبود جذب کاربران راننده پایان یافته است. اکنون، بازاریابان میدانی اسنپ با شرایط جدید دوباره فعالیت‌شان را از سر می‌گیرند و اقدام به جذب کاربر راننده خواهند کرد.

کارشناسان ما در دفاتر سیار اسنپ مستقر هستند. متقاضایانی که می‌خواهند به عنوان کاربر راننده با اسنپ همکاری کنند، می‌توانند با حضور در این دفاتر، پیش ثبت‌نام خود را انجام دهد. شما می‌توانید آدرس دفاتر سیار اسنپ را در انتهای مطلب مشاهده کنید.

طبق آنچه پیشتر در موردش صحبت کردیم، قول دادیم که اسنپ را به یک سامانه هوشمند حمل‌ونقل متمایز تبدیل سازیم. اکنون گام مهمی در جهت پایبند بودن به عهدی که با شما بستیم، برداشتیم. حالا فرآیند جذب کاربران راننده طی سه مرحله و از سوی سه شخص -ناظر، کارشناس و متخصص احراز هویت- انجام خواهد شد، که جزئیات این سه مرحله را با شما به اشتراک می‌گذاریم:

پیش‌ثبت‌ نام: از دو هفته پیش تا کنون مرحله پیش‌ثبت‌ نام آنلاین و کنترل اولیه به مراحل عضو شدن کاربران راننده اضافه شده است. هر بازاریاب میدانی اسنپ آموزش می‌بیند که به متقاضیان نحوه نصب اپلیکیشن به‌روزشده کاربران راننده و پر کردن فرم آنلاین پیش‌‌ثبت‌ نام را توضیح دهد. متقاضی پس از پر کردن فرم پیش‌ثبت‌ نام به نزدیک‌ترین دفتر سیار اسنپ شهرش فراخوانده می‌شود.

کنترل و تطبیق مدارک: اینجا مرحله‌ای است که در دفاتر سیار اسنپ اتفاق می‌افتد و کارشناس بازاریابی اسنپ وارد فرآیند ثبت‌ نام می‌شود. او آموزش‌های لازم را دیده است تا فرم‌های پیش‌‌ثبت‌ نام هر متقاضی را با اصل مدارک آن‌ها تطبیق دهد. ابتدا مدارک شناسایی متقاضی کنترل می‌شود و پس از تطبیق عکس گواهینامه با چهره او، مدارک وسیله نقلیه شخص با خودرو تطبیق داده می‌شود. پس از پایان فرآیند کنترل، عکس پرسنلی از فرد متقاضی گرفته می‌شود. همه مدارک تطبیق‌ داده و جمع‌آوری شده به دفتر اصلی اسنپ ارجاع داده می‌شوند تا مرحله سوم شروع شود. لازم است بدانید که تا پایان مرحله سوم و احراز هویت، اپلیکیشن شخص متقاضی فعال نمی‌شود و عضو ناوگان کاربران راننده اسنپ نیست.

احراز هویت: یک تیم در دفتر اصلی اسنپ مستقر شده‌اند و کارشان اعتبارسنجی اطلاعات جمع‌آوری شده در دو مرحله قبل است. اگر هویت متقاضی احراز شود، فرآیند ثبت‌نام تکمیل می‌شود و اپلیکیشن برای او فعال خواهد شد.
اسنپ در مسیر تبدیل شدن به امن‌ترین سرویس هوشمند حمل‌ونقل در ایران گام‌های محکمی برداشته است و برنامه‌های مفصلی در پیش رو دارد. در همین راستا انتقاد‌های شما در مورد عکس پروفایل کاربران راننده را با گوش دل شنیدیم. اکنون، خرسندیم که اعلام کنیم، با تلاش شبانه‌روزی تیم‌ اجرایی ما و همکاری کابران وفادارمان بخش اعظمی از پروفایل‌های کاربران راننده عکس‌دار شده است و مابقی نیز طی چند روز آینده عکس‌دار می‌شوند.

امنیت کاربران یکی از دغدغه‌های اصلی اسنپ است و ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا با اطمینان خاطر و به‌ دور از هرگونه نگرانی سفرهای خود را انجام دهید.

آدرس دفاتر سیار اسنپ در تهران

• بزرگراه سعیدی جنوب، خیابان طالقانی، تقاطع سپیده شمالی، سرای محله بهداشت
• تهرانسر، خیابان گلها، بعد از خیابان شاهد، خیابان کیا شمشکی، بنفشه شمالی، سرای محله پاسداران
• آزادی، جناح، طرشت، خیابان صالحی، نبش ولد خانی، سرای محله طرشت
• رسالت، چهار راه سرسبز، ساختمان ۷۱۱، طبقه دوم، واحد اسنپ
• خیابان پیروزی، خیابان طبرسی،بوستان صحیفه سجادیه، سرای محله زاهد گیلانی

 

اشتراک گذاری پست