اسنپ به سه شهر جدید رسید

خدمات اسنپ از امروز در سه شهر اردبیل، گرگان و نیشابور فعال می‌شود و ساکنان این سه شهر می‌توانند به راحتی با نصب اپلیکیشن این سامانه در شهرهایشان اسنپ بگیرند.

به رسم ادب و پاسخ به مهمان‌نوازی مردم خونگرم شهرهای اردبیل، گرگان و نیشابور افرادی که در اسنپ ثبت‌ نام کنند می‌توانند اولین سفرشان را مهمان ما باشند و رایگان در شهر سفر کنند. برای رایگان شدن اولین سفر کافی است کد salam-GNA را در بخش «کد تخفیف؟» اپلیکیشن وارد کنید. این کد تا پایان اردیبهشت معتبر است.

برای استفاده از اسنپ روی پلتفرم اندروید به فروشگاه‌های معتبر اپلیکیشن این سیستم‌عامل سر بزنید و از آنجا اسنپ را دانلود و نصب کنید. برای درخواست اسنپ در سیستم‌عامل آی‌اواس می‌توانید اپلیکیشن را به صورت مستقیم از سایت‌ اسنپ دانلود کنید. فقط حواستان باشد که حتما راهنمای نصب اسنپ روی سیستم‌عامل آی‌او‌اس را بخوانید تا بتوانید اپلیکیشن خود را اجرا و از آن استفاده کنید.

مزایای استفاده از اسنپ به شرح زیر است:

کاهش هزینه‌های مالی و زمانی، در رفت‌وآمد
امکان درخواست شبانه‌روزی خودرو در تمام نقاط شهر
پشتیبانی شبانه‌روزی
امکان پرداخت کرایه، به دو روش آنلاین و نقدی
دریافت سفر رایگان، در ازای معرفی اسنپ به دیگران

اسنپ اکنون نقاط مختلفی، از شهرهای بزرگ تا حومه شهرها، را تحت پوشش قرار می‌دهد و شما می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن در اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان و حومه (نجف آباد)، اهواز، بابل، بندرعباس، تبریز و حومه (سهند و سردرود)، تهران و حومه (شهریار، پردیس، رودهن، بومهن، لواسانات، اسلامشهر و رباط‌کریم)، رشت و حومه (لاهیجان، آستانه اشرفیه و کوچصفهان)، ساری و حومه (بابلسر)، شیراز و حومه (مرودشت)، قائمشهر، قزوین، قم، کرج و حومه (هشتگرد و نظرآباد)، کرمان، گرگان، مشهد و حومه (شاندیز، طوس، طرقبه، گلبهار و چناران)، نیشابور و یزد درخواست اسنپ دهید.