رونمایی از سرویس جدید “اسنپ باکس”

حتما تا به حال از سرویس‌های کاربردی اسنپ اکو، اسنپ پلاس، و اسنپ رز به عنوان راه حلی برای حمل و نقل درون شهری خود استفاده کرده‌اید.

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که تا به حال چرا با سرویس‌های اسنپ، ارسال بسته امکان‌پذیر نبود و با اسنپ فقط حمل و نقل کاربر در سفرهای درون‌شهری انجام می‌شد. خوشحالیم پس از معرفی سرویس‌های متنوع اسنپ، خبر خوش جدیدی را به شما کاربران عزیز اسنپ بدهیم: با سرویس جدید اسنپ‌باکس، شما امکان ارسال بسته‌های خود را در اسنپ خواهید داشت!

ما به تازگی در راستای گسترش خدمات متنوع حمل و نقل درون شهری و در جهت ارایه سرویس هایی کامل تر، متنوع تر و در دسترس تر به شما، از سرویس جدید اسنپ باکس رو نمایی کرده‌ایم. اسنپ باکس به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از نرم افزار اسنپ، تنها با چند کلیک، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، در هر کجای شهر که باشید با قیمتی مناسب مرسولات و بسته‌های خود را توسط موتورسیکلت‌های اسنپ به مقصد مورد نظر خود برسانید.

از امکانات شاخص این سرویس می توان به هزینه مناسب، دسترسی آسان در شهر، قابلیت پیگیری مسیر، و پشتیبانی ۲۴ ساعته اشاره کرد.

در حال حاضر اسنپ باکس روی نسخه جدید اندروید فعال است و نسخه iOS اسنپ باکس نیز آماده شده است، اما به دلیل مشکلی که اخیرا Apple برای بروز رسانی نرم افزارهای ایرانی ایجاد کرده، در آینده نزدیک بروز رسانی خواهد شد.

 

منتظر خبرهای بعدی ما در همین وبلاگ باشید!

 

اشتراک گذاری پست