اسنپ ۳ و اپلیکیشن اپل واچ منتشر شدند ‎

نسخه سوم اپلیکیشن اسنپ و اپلیکیشن اپل واچ اسنپ آماده شدند و در دسترس کاربران قرار گرفتند. در این مطلب با قابلیت‌های جدید اسنپ و نسخه مخصوص ساعت هوشمند آشنا خواهید شد.

اسنپ اپل واچ

applewatch

با استفاده از ساعت هوشمندتان راحت‌تر اسنپ بگیرید. اپلیکیشن اسنپ در اپل واچ به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به استفاده از موبایل، به آدرس‌های منتخبتان دسترسی داشته باشید. فقط کافیست اسنپ را در اپل واچ باز کنید، مقصدتان را بزنید و درخواست اسنپ را ارسال کنید. در آینده قابلیت‌های بیشتر و جذابی به اپلیکیشن ساعت هوشمند اسنپ افزوده می‌شود.

اشتراک زنده سفر با نزدیکان

sharing-ride

در اسنپ ۳ شما می‌توانید اطلاعات سفر خود را با نزدیکانتان به اشتراک بگذارید. مواردی مثل نام راننده، ساعت شروع حرکت، شماره سفر و همچنین لینکی که جزئیات بیشتری از سفر را به نمایش می‌گذارد. جزئیاتی مثل نمایش مبدا، مقصد و محل دقیق فعلی و همچنین مشخصات کامل راننده مثل نام، مدل و شماره پلاک خودرو و شماره تلفن راننده در لینک ارسالی قرار دارد.

sharing-ride-web

برای انجام این کار بعد از شروع سفر، دکمه «خبر دادن» که در گوشه بالا سمت چپ نقشه قرار دارد را بزنید و با استفاده از روش ارسال دلخواه اطلاعات سفرتان را به نزدیکانتان بفرستید.

معرفی دوستان به وسیله کد معرفی و لینک جدید

referral

سیستم معرفی دوستان به اسنپ بسیار ساده‌تر از قبل شده. در روش جدید شما فقط کافیست به صفحه «سفر رایگان» مراجعه کرده و کد معرفی خودتان را به دوستتان ارسال کنید تا آن را در اولین سفر حود به عنوان کد تخفیف استفاده کند. پس از این فرد معرفی شده اولین سفرش تا سقف ۱۵۰۰۰ تومان رایگان محاسبه می‌شود و بعد از اتمام سفر وی، شما هم یک سفر رایگان ۱۵۰۰۰ تومانی هدیه خواهید گرفت.

new-referral-page

معرفی دوستان به وسیله ارسال لینک هم تغییرات زیادی داشته. لینک ارسالی صفحه شخصی شما در اسنپ است که فرد دعوت شده باید شماره همراه خودش را ثبت و سپس اپلیکیشن اسنپ را دانلود کند. بعد از ثبت نام اولین سفر او به واسطه دعوت شما دارای هدیه ۱۵۰۰۰ تومانی بوده و همانند قبل، شما هم یک سفر رایگان ۱۵۰۰۰ تومانی هدیه خواهید گرفت.

مراحل و نحوه عملکرد این دو روش دعوت در بلاگ «دوستانت را ساده‌تر به اسنپ دعوت کن و هدیه بگیر» کامل توضیح داده شده است.

بهبود فرایند جستجو و امکان جستجوی صوتی فارسی

search

بخش جستجو دستخوش تغییرات ظاهری و ساختاری بسیار زیادی شده است. با اضافه شدن نقاط مهم و پر رفت و آمد شهر، شما به سادگی می‌توانید مقصدتان را در بخش جستجو بیابید. همچنین با اضافه شدن قابلیت جستجوی صوتی به زبان فارسی در نسخه اندروید اسنپ، دیگر نیازی به تایپ مقصد نخواهید داشت. فقط کافیست دکمه میکروفون را لمس و مقصدتان را بیان کنید.

اشتراک گذاری پست