چگونه سفرهای بهتری را تجربه کنیم؟

چگونه سفرهای بهتری را تجربه کنیم؟

بهبود کیفیت سرویس‌دهی در هر شرکتی نیازمند دزیافت بازخورد و نظرات کاربرانش است. در اسنپ یکی از راهکارهایی که برای این موضوع وجود دارد امکان «امتیازدهی به سفرها» پس از اتمام سفر است. این ویژگی به ما کمک می‌کند تا میزان رضایت شما از سفرهایتان را بدانیم. ما همیشه به کاربرانمان توصیه کرده‌ایم که حتما به سفرهایشان امتیاز بدهند اما شاید علت این اصرار ما برای شما هم سوال باشد. در این مطلب به دلیل و اهمیت امتیازدهی به سفرها میپردازیم.

اهمیت امتیازدهی به سفر

امتیازدهی به سفر باعث می‌شود تا ما از نظرات شما در رابطه با کیفیت سفرها مطلع شویم و همچنین بهترین کاربران راننده را خواهیم شناخت. در واقع شما با امتیاز دادن نه فقط برای خودتان، بلکه برای دیگر کاربران هم تجربه سفر بهتری را به ارمغان می‌آورید. هرچه که راننده میانگین امتیاز بالاتری داشته باشد، سفرهای بیشتری را هم دریافت می‌کند. چرا که حفظ کیفیت سفر شما برای ما بسیار مهم است و به همین دلیل اولویت قبول سفر با راننده‌هایی است که میانگین امتیاز بالاتری نسبت به بقیه داشته باشند.

امتیاز دهی در اسنپ در پایان هر سفر انجام می‌شود و شما می‌توانید بر اساس فاکتورهایی مثل نظافت خودرو، نحوه رانندگی، رعایت احترام و بسیاری عوامل دیگر از پنج ستاره (بالاترین امتیاز) تا یک ستاره (کمترین امتیاز) به اسنپ امتیاز بدهید. به همین دلیل اسنپ تلاش خودش را به کار می‌گیرد تا شما رضایت کافی از سفر داشته باشید.

نحوه امتیازدهی به سفر

امتیازدهی به سفرها در اپلیکیشن اسنپ بسیار ساده انجام می‌شود:

rating1

بعد از اینکه سفر شما به اتمام رسید صفحه امتیازدهی و بازخورد در اپلیکیشن اسنپ ظاهر می‌شود. در این صفحه از شما خواسته می‌شود تا میزان رضایت خود را به ما اعلام کنید. در این صفحه پنج ستاره وجود دارد که ۵ ستاره به معنی رضایت کامل، و در مقابل یک ستاره به معنای عدم رضایت است.

هر امتیازی که به اسنپ بدهید برای ما قابل احترام است و از آن مهم‌تر نظر شخصی شماست که برای ما اهمیت دارد. «ثبت نظرات» در قسمت پایین صفحه به شما این امکان را می‌دهد تا نظراتتان را مستقیما با ما در میان بگذارید. با انتخاب ۴ ستاره و کمتر، مشکلات احتمالی هم ظاهر می‌شود و شما می‌توانید موارد مربوطه را انتخاب کنید تا توسط کارشناسان ما پیگیری شود.

همچنین برای تماس مستقیم با پشتیبانی ۲۴ ساعته اسنپ، دکمه «تماس با پشتیبانی» قرار دارد تا به صورت تلفنی مسائل خود را با ما در میان بگذارید و پاسختان را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.

rating2

اما اگر صفحه امتیازدهی را از دست دادید، کافیست در صفحه اصلی اپلیکیشن اسنپ منوی سمت راست را باز و گزینه «سفرها» را انتخاب کنید. در صفحه جدید شما با لمس سفر مورد نظر، گزینه «امتیاز به سفر» را خواهید دید و می‌توانید به آن سفر امتیاز دهید.

سخن را با اشاره به این نکته به پایان می‌رسانیم که ما برای بهبود تجربه سفر و بالاتر بردن کیفیت سرویس‌دهی خود، نیاز به نظرات و امتیازدهی منصفانه شما داریم. پس با امتیازدهی دقیق ما را در این مسیر همراهی کنید.

اشتراک گذاری پست