اسنپ در قزوین و بندرعباس فعال شد

اسنپ در قزوین و بندرعباس فعال شد

از امروز دو شهر جدید به فهرست شهرهای تحت پوشش اسنپ اضافه شدند و مردم قزوین و بندرعباس نیز می‌توانند به جامعه کاربران این سامانه بپیوندند. به این ترتیب اسنپ اکنون در چهارده شهر ایران خدمات حمل‌ونقل خود را به هم‌وطنان عزیزمان عرضه می‌کند.

اسنپ به پاس قدردانی و پاسخ به مهمان‌نوازی مردم دو شهر قزوین و بندرعباس کد تخفیف Salam-QB در نظر گرفته است. مردم عزیز و خونگرم این دو شهر می‌توانند با استفاده از این کد، اولین سفرشان را با اسنپ بندرعباس و اسنپ قزوین تا سقف ۱۰هزار تومان رایگان انجام دهند.

برای استفاده از اسنپ کافی‌ است اپلیکیشن‌ این سامانه را روی گوشی اندروید یا iOS خود نصب و ثبت‌نام کنید. اگر گوشی شما سیستم‌عامل‌های مذکور را ندارد یا می‌خواهید با لپ‌تاپ اسنپ بگیرید، می‌توانید به آدرس app.snapp.ir مراجعه کنید و خیلی سریع و آسان درخواست سفر دهید.

فراموش نکنید که هر کاربر اسنپ می‌تواند بی‌نهایت سفر رایگان با این سرویس داشته باشد. تنها کافی‌ است اپلیکیشن اسنپ را به دوستانتان معرفی کنید تا به ازای هر نفر که با این سرویس سفر می‌کند، یک سفر رایگان تا سقف ۱۵ هزار تومان هدیه بگیرید. در عین حال دوست شما نیز در اولین سفرش با اسنپ قزوین و اسنپ بندرعباس مبلغ ۸هزار تومان تخفیف دریافت می‌کند.

مزایای استفاده از اسنپ در بندرعباس و قزوین به شرح زیر است:

• کاهش هزینه‌های مالی و زمانی، هنگام رفت‌وآمد
• امکان درخواست شبانه‌روزی خودرو در تمام نقاط شهر
• پشتیبانی شبانه‌روزی
• امکان پرداخت کرایه، به دو روش آنلاین و نقدی
• دریافت سفر رایگان، در ازای معرفی اسنپ به سایرین

اسنپ در چه شهرهایی فعال است؟

اشتراک گذاری پست