برای پیروزی قهرمانمان دعا کنیم

ورزشکاران قهرمانانی هستند که برای اعتلای نام ایران عزیزمان از جان و دل مایه می‌گذارند. تلاش این افراد در این راه کمتر از فداکاری نیست. خصوصا عزیزانی که با شرایط خاصی به مسابقاتی دشوار و طاقت‌فرسا اعزام می‌شوند.

حسن میرزاحسینی از جنس همین افراد است. قهرمانی که به مشکلات زندگی «نه» گفت و دست بر تنها زانوی خود گذاشت و یا علی گویان بدل به یکی از قهرمانان ایرانی شد. حسن میرزا حسینی، سنگ‌نوردی با اراده‌ای از جنس الماس است که این روزها به مسابقات جهانی سنگ‌نوردی معلولان اعزام شده تا بتواند به هدف خود برسد.

حسن میرزا حسینی متولد ۱۳۶۲ از کودکی آینده خود را در ورزش می‌دید و از همان کودکی توانست روحیه بالای خود را به همگان نشان دهد. متاسفانه در سن ۱۹ سالگی در اثر بیماری یکی از پاهای خود را از دست داد ولی با این وجود، با توکل به خدا و پشتکار فراوان با انتخاب رشته سنگ‌نوردی قدم در راهی برداشت که امروز، او را به نام جنگجوی کوهستان می‌شناسند. اراده آهنین او چنان زبانزد خاص و عام شد که کمیته ملی پارالمپیک حسن میرزاحسینی را به عنوان مشعل‌دار بازی‌های پارالمپیک زمستانی انتخاب نموده است.

در حال حاضر حسن میرزا حسینی به مسابقات جهانی سنگ‌نوردی معلولان اعزام شده و اسنپ با افتخار حمایت خود را از این دلاور بلند قامت اعلام می‌دارد و آرزوی موفقیت و درخشش برای این ورزشکار خوش‌اخلاق مملکتمان دارد.

اشتراک گذاری پست