کاربران راننده اسنپ – حسام، کارشناس رایانه

کاربران راننده اسنپ – حسام، کارشناس رایانه

مهم نیست شغلشان چیست، دارای چه مدرک تحصیلی هستند و یا در چه جایگاه اجتماعی قرار دارند؛ کاربران راننده اسنپ مردمانی هستند از جنس خود ما. کارشناس، آموزگار، کارمند، بازنشسته، نقاش، هنرمند و یا ورزشکار. برای بعضی اسنپ شغل دوم، وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف و علایق خود و یا برای بسیاری درآمد اصلی است. هر کدام از کاربران داستانی شنیدنی دارند.

ما قصد داریم شما را با آن‌ها بیشتر آشنا کنیم.

حسام هنوز ۶ ماه نشده که به خانواده کاربران راننده اسنپ پیوسته ولی در همین مدت کوتاه توانسته به خوبی به دل کاربران مسافرش بنشیند. این موضوع را به خوبی می‌توان از امتیاز بالایِ او ( ۴.۸۷ ) متوجه شد. تقریبا هیچ کاربر مسافری نیست که جملهٔ «اگه اسنپ ۱۰ ستاره داشت به تو ۱۰ امتیاز میدادیم.» را در مورد حسام نگفته باشد.

حسام الدین ختایی ۲۸ ساله، کاردانی کامپیوتر دارد و تکنسین رایانه، شاغل در یک شرکت خصوصی است. اسنپ برای او شغل دوم و منبع درآمد جانبی است. در طول هفته از ساعت ۱۴ تا ۲۳ به فعالیت در اسنپ می‌پردازد.

حسام تا مدتی پیش تصمیم داشت برای ادامه تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کند، ولی پس از پیوستن به اسنپ تصمیمش را ۲ سال به تعویق انداخت. می گوید:« اسنپ تا امروز به خوبی هزینه‌های سفر و زندگی‌اش را تامین کرده و در تلاش است تا با پس‌انداز بیشتر آینده تحصیلی بهتری را برای خود تأمین کند.»

عاشق یادگیری زبان انگلیسی است. غیر از شرکت در دوره های آموزشی، زمانی که منتظر دریافتِ درخواست مسافر است در ماشین به مطالعه زبان و مشاهده فیلم می‌پردازد.

حسام تقریبا از همه سفرهایش راضی است. از خاص‌ترین سفرهایی که داشته رانندگی برای دو تن از بازیگران به نام سینمای ایران بوده است.

کسب روزی حلال و رضایت مسافر مهمترین موضوع برای او است. به همین دلیل همیشه مسیر پیشنهادی مسافر را می‌پرسد و سعی می‌کند در طول سفر رضایت مسافر را جلب کند. می گوید :« اگر مسافر عصبانی باشد سعی می‌کنم با آرامش بیشتری با او صحبت کنم تا در پایانِ سفر حال بهتری داشته باشد. یا اگر مسافرم خانم باشد غیر از موارد ضروری صحبت نمیکنم تا در طول سفر احساس آرامش کند.»

حسام از بسیاری قبل‌تر با مجموعه آشنا بوده است و شش ماه پیش با مراجعه به دفاتر اسنپ، فعالیتش را تحت عنوان «کاربر راننده» شروع می کند. او اسنپ را به دلیل مسافرین با فرهنگ و دلنشینش دوست دارد.

مجموعه اسنپ برای حسام‌الدین ختایی، این کاربر دوست داشتنی و با اخلاق آرزوی بهترین موفقیت‌ها را دارد.

اشتراک گذاری پست