بااسنپ پرواز کنید!

امکانات اپلیکیشن مسافر

در اسنپ با چند کلیک می‌توانید پروازها و اقامتگاه‌های مختلف را بررسی کرده و با انتخاب مناسب‌ترین گزینه‌ها سفر خوشی را تجربه کنید.

دیدنی‌های ایران کم نیست، پس اگر اهل گشت‌وگذار هستید هیچ فرصتی را برای سفر رفتن از دست ندهید.

به کجا و چطور سفر کنیم؟

همه مسیرهای پروازهای داخلی‌ را با بهترین قیمت از اپلیکیشن اسنپ بخرید.


پشتیبانی ۲۴ ساعته

تیم پشتیبانی ما به‌طور ۲۴ ساعته و در همه روزهای هفته آماده است که پاسخگوی سوال‌ها و مشکلات مسافرها باشد. شما در هر زمان می‌توانید روی تیم پشتیبانی ما حساب کنید.

امکان کنسلی آنلاین بلیط هواپیما

شما می‌توانید براساس قوانین و شرایط تعیین‌شده از سوی شرکت هواپیمایی بلیط پرواز‌تان را به‌طور آنلاین و بدون مراجعه حضوری کنسل کنید.

پایین‌ترین قیمت خرید بلیط هواپیما

اسنپ تریپ برای مسیرهای مختلف پرواز تخفیف‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است و مسافران می‌توانند از طریق اسنپ تریپ بلیط پروازشان را با بهترین قیمت تهیه کنند.


خرید آنلاین بلیط هواپیما

مبدا یا مقصد اصفهان

خرید آنلاین بلیط هواپیما

مبدا یا مقصد مشهد

خرید آنلاین بلیط هواپیما

مبدا یا مقصد تهران

خرید آنلاین بلیط هواپیما

مبدا یا مقصد تبریز

خرید آنلاین بلیط

مبدا یا مقصد کیش

خرید آنلاین بلیط هواپیما

مبدا یا مقصد شیراز

خرید آنلاین بلیط هواپیما

مبدا یا مقصد قشم

خرید آنلاین بلیط

مبدا یا مقصد کاشان

خرید آنلاین بلیط هواپیما

مبدا یا مقصد یزد

اولین مزیت خرید اینترنتی بلیط هواپیما این است که می‌توانید به‌سادگی مسیر موردنظرتان را در تاریخ دلخواه‌تان جست‌وجو کنید، تعداد پروازها، ظرفیت‌ و قیمت‌ را بررسی و مناسب‌ترین بلیط را برای سفرتان انتخاب کنید. تمامی مراحل تهیه بلیط هواپیما در اسنپ تریپ به‌صورت آنلاین انجام می‌شود و شما بدون اینکه زمان چندانی را صرف کنید می‌توانید بلیط‌تان را بخرید.

بعد از کامل‌کردن اطلاعات مسافرها و پرداخت آنلاین مبلغ بلیط، لینک دانلود بلیط از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می‌شود. با ورود به این لینک می‌توانید بلیط‌تان را دانلود کنید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه پیگیری خرید و با وارد‌کردن شماره موبایل و کد پیگیری بلیط‌تان را دانلود کنید.

ترمینال‌های خروجی فرودگاه مهرآباد به این صورت است:

  • ترمینال ۱: کیش‌ایر، زاگرس، وارش
  • ترمینال ۲: آتا، قشم‌ایر، معراج، کارون، ایران‌ایر، ایران‌ایرتور
  • ترمینال ۴: آسمان، ماهان، تابان، کاسپین، اترک، پویا، سپهران، ساها

بسته به شناسه‌ نرخی و شرکت هواپیمایی میزان بار مجاز برای هر نفر متفاوت است. میزان بار مجاز هر نفر را هنگام خرید بلیط هواپیما در اطلاعات پرواز می‌بینید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه قوانین و مقررات میزان بار مجاز شرکت‌های هواپیمایی را در یک جدول به تفکیک مشاهده کنید

جریمه کنسلی بلیط هواپیما به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر بلیط شما امکان کنسل‌کردن داشته باشد، بسته به شرکت هواپیمایی و ساعتی که برای استرداد بلیط هواپیما اقدام می‌کنید درصد جریمه متفاوت خواهد بود. هنگام رزرو بلیط هواپیما در قسمت قوانین کنسلی میزان جریمه کنسل‌کردن پرواز در زمان‌های مختلف نوشته شده‌است. همچنین برای مشاهده درصد جریمه کنسلی بلیط‌ها می‌توانید به صفحه قوانین و مقررات مراجعه کنید.

عوامل مختلفی بر قیمت بلیط پرواز تأثیر می‌گذارد، مثلاً اگر یک مسیر پرواز داخلی را در نظر بگیرید عواملی مثل شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی بر قیمت بلیط تأثیر می‌گذارند. همچنین در پروازهای چارتری زمان باقیمانده تا پرواز از عوامل تأثیرگذار بر قیمت بلیط است.

پروازها سه کلاس مختلف دارند؛ پروازهای درجه یک ‌(First Class)، پروازهای تجاری (Bussines)، پروازهای اقتصادی (Economy). امکانات و خدمات کلاس‌های پروازی بسته به شرکت‌ هواپیمایی متفاوت است، اما معمولاًُ مسافرهای پروازهای درجه یک فضایی خصوصی در اختیار دارند، صندلی‌هایشان راحت‌تر است و می‌توانند از امکاناتی مانند تلویزیون و لپ‌تاپ و منوی غذا و … استفاده کنند. مسافرهایی که بلیط درجه یک دارند دیرتر از مسافرهای دیگر سوار هواپیما می‌شوند و زودتر از دیگران پیاده می‌شوند. به تبع قیمت بلیط‌های درجه یک از کلاس‌های پروازی دیگر بیشتر است. مسافرهای پروازهای تجاری ردیف‌های جلوی هواپیما می‌نشینند و صندلی‌های راحت‌تری دارند و از منو می‌توانند غذای موردنظرشان را انتخاب کنند. این مسافرها در سوار و پیاده‌شدن نسبت به مسافرهای دیگر حق تقدم دارند. مسافرهایی که هنگام خرید بلیط هواپیما کلاس اقتصادی را انتخاب می‌کنند هزینه کمتری برای بلیط‌شان می‌پردازند و البته از امکاناتی مثل کلاس درجه یک و تجاری بهره نمی‌برند.

این سوال برای خیلی از کسانی که برای اولین‌بار به خرید بلیط هواپیما اقدام می‌کنند پیش می‌آید. بلیط های چارتری بلیط‌هایی هستند هستند که یک شرکت یا آژانس چند صندلی را یک‌جا از شرکت هواپیمایی خریده است و با قیمت خودش می‌فروشد. بنابراین قیمت این پروازها در موقعیت‌های مختلف متغیر است و بسته به نزدیک‌شدن به تاریخ سفر و عوامل دیگر تغییر می‌کند. اغلب به کسانی که به‌دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما هستند پیشنهاد می‌کنند که پروازهای چارتری لحظه آخری را انتخاب کنند، اما واقعیت این است که خرید بلیط چارتری در لحظه آخر برای کسانی که حتماً قصد سفر دارند روش مطمئنی نیست، زیرا در روزهای پرمسافر هر لحظه ممکن است ظرفیت پرواز موردنظرشان پر شود. پروازهای چارتری نسبت به پروازهای سیستمی شرایط کنسلی متفاوتی دارند و نرخ بلیط کودک و بزرگسال در این پروازها یکسان است. پروازهای سیستمی با قیمت مصوب شرکت هواپیمایی ارائه می‌شود. این بلیط‌ها را می‌توانید بسته به شرایط و قوانین شرکت‌ هواپیمایی در بازه‌های زمانی مشخصی قبل از پرواز تغییر دهید یا کنسل کنید.