٪۴۰ تخفیف ویژه ارسال بسته

این روزها که دوباره کرونا اوج گرفته می‌توانید بدون اینکه از خانه خارج شوید با ۴۰٪ تخفیف مرسولات خود را به مقصد برسانید. این تخفیف ویژه شهر تبریز است و به صورت خودکار روی سفارش‌های شما اعمال می‌شود.

چگونه درخواست دهیم؟

برای درخواست پیک موتوری اسنپ، آماده کردن بسته سخت‌ترین بخش کار و درخواست پیک راحت‌ترین کار شماست. اپلیکیشن اسنپ را باز، گزینه «اسنپ‌باکس» را انتخاب و مبدا و مقصد را مشخص کنید. به همین سادگی، پیک موتوری در خدمتتان است!

مزایای درخواست آنلاین موتور از اسنپ

برای استفاده از پیک موتوری و یا تاکسی موتوری اسنپ، نیازی به نصب اپلیکیشن جدیدی نیست و شما می‌توانید با همان اپلیکیشن اسنپ درخواست خود را ثبت کنید. از دیگر مزایای سرویس اسنپ باکس می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

قیمت مناسب

سیستم قیمت‌گذاری در اسنپ یک سیستم پویاست و با در نظر گرفتن عوامل متعددی مانند مسافت، ساعت درخواست، حجم ترافیک و عرضه و تقاضا انجام می‌شود. بنابراین می‌توانید با خیال راحت بسته‌هایتان را با قیمتی منصفانه ارسال کنید.

امکان پرداخت آنلاین

پرداخت هزینه ارسال بسته با اسنپ باکس به دو شیوه اعتباری و نقدی و از سوی گیرنده یا فرستند می‌تواند انجام شود. دقت داشته باشید که در حین سفر نمی‌توانید نحوه پرداخت خود را تغییر دهید بنابراین در صورتی‌که انتخاب شما پرداخت اعتباری است پیش از ثبت درخواست باید حساب خود را شارژ کنید.

امکان پیگیری لحظه‌ای و پیشتیبانی ۲۴ ساعته

سرویس اسنپ‌باکس این امکان را برای شما فراهم آورده است که بعد از ثبت درخواست پیک موتوری، به صورت لحظه‌ای وضعیت مرسوله خود را آنلاین پیگیری کنید. همچنین برای پاسخ به سوال‌ها و یا رفع هر مشکلی می‌توانید از خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته اسنپ‌باکس به شماره ۰۲۱۹۶۶۴۲ استفاده کنید.