سپاس از مشارکت شما!

مشارکت شما در طرح کمک به اشتغال افراد دارای معلولیت با موفقیت انجام شد!

شما می‌توانید تا ۵ مرتبه در این طرح مشارکت کنید و هر بار هزینه‌ی یک ساعت آموزش آنلاین منجر به اشتغال افراد دارای معلولیت را تامین کنید. اسنپ از طرف شما مبلغ این مشارکت را به حساب خیریه‌ی رعد واریز می‌کند.

چرا کمک به اشتغال افراد دارای معلولیت اهمیت دارد؟

همان‌طور که می‌دانید پیداکردن شغل برای افراد دارای معلولیت که ۱۱ ٪ از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند، یکی از چالش‌های بزرگ در زندگی این افراد محسوب می‌شود. با توجه به شرایط دشوار بازار کار در این روزها سختی‌های پیدا کردن یک شغل مناسب برای این افراد دوچندان هم شده است. اما همیشه برای از بین بردن موانع راه‌حلی وجود دارد و با کمک هم می‌توان سدهای بزرگی را جابه‌جا کرد. اسنپ با همکاری خیریه‌ی رعد تلاش کرده تا با برگزاری کلاس‌های آنلاین، آموزش‌های مورد نیاز برای جذب در بازار کار را به صورت رایگان در اختیار افراد دارای معلولیت قرار دهد. با گذراندن این دوره‌های آموزشی که در زمینه‌های دیجیتال مارکتینگ، نرم افزارهای گرافیکی، طراحی وب، دروس عمومی، صنایع دستی ودوره‌های اداری طراحی می‌شود، افراد دارای معلولیت هم می‌توانند به رویاهای شغلی خود جامه عمل بپوشانند.

چگونه در نیکوکاری کلاب شرکت کنیم؟

امکان مشارکت در طرح‌های نیکوکاری به باشگاه مشتریان اسنپ یا اسنپ‌کلاب اضافه شده است. شما می‌توانید به راحتی و بدون پرداخت وجه نقد و با ۵۰۰۰ امتیاز اسنپ‌کلاب، هزینه‌ی یک ساعت آموزش یک فرد دارای معلولیت را به عهده بگیرید و کمک کنید تا او با گذراندن دوره‌ی آموزشی، مشغول به کار شود. اسنپ به ازای هر ۵۰۰۰ امتیاز، ۱۰ هزار تومان به حساب خیریه‌ی رعد، برای این منظور واریز می‌کند. برای کمک به اشتغال افراد دارای معلولیت کافی است در اپلیکیشن اسنپ، سرویس «اسنپ‌کلاب» را انتخاب کنید و از بین گزینه‌های موجود گزینه‌ی «نیکوکاری» را انتخاب و با اهدای ۵۰۰۰ امتیاز در این طرح مشارکت کنید.