اسنپ در ۱۰۰ شهر، ۳۱ استان؛
تمام ایران

در شهریور سال ۱۳۹۳ با سرمایه‌ی انسانی ۱۵ نفره و ناوگانی ۱۰ نفره آغاز به‌کار کردیم و اولین سفر اسنپ در ۱۸ آبان همین سال انجام شد. در اردیبهشت ۱۳۹۴ به «اسنپ» تغییر نام دادیم. اسنپ تا سال ۱۳۹۷ با رشدی چشمگیر برای بیش از ۱۰۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال‌زایی کرد و امروز ناوگان آن نزدیک به ۵۰۰ هزار کاربر فعال راننده دارد، به این معنا که برای این تعداد از هم‌وطنان‌مان به صورت غیر مستقیم اشتغال‌زایی شده است. ناوگان کاربران راننده‌ی اسنپ حدود ۴ هزار کاربر خانم دارد و باقی آن را آقایان تشکیل می‌دهند.

موفقیت امروز اسنپ رسیدن به ۱۰۰ شهر ایران است. این سامانه به عنوان بزرگترین ناوگان هوشمند درخواست خودرو، حالا در ۱۰۰ شهر بزرگ و کوچک و در تمام استان‌های ایران حضور دارد و مشغول خدمت‌رسانی به شهروندان است.

با اضافه شدن ۶ شهر از ۴ استان کشور به فهرست اسنپ، حالا در تمام ۳۱ استان ایران حضور داریم.

سفر اول خود را مهمان اسنپ باشید

شهروندان عزیز شهرهای زیر از امروز می‌توانند تجربه‌ی استفاده از اپلیکیشن اسنپ را در شهر خود داشته باشند. در ضمن برای هر یک از کاربرانی که اولین سفر خود را با اسنپ تجربه می‌کنند، سفر رایگانی (تا سقف ۶هزار تومان) در نظر گرفته شده است. این کد تخفیف به تفکیک شهر طبق آنچه در پایین می‌بینید قابل استفاده است:

– شهر بیرجند در استان خراسان جنوبی با کد تخفیف: Hi-BJ

– شهر ورامین در استان تهران با کد تخفیف: Hi-VN

– شهرهای جهرم و فسا در استان فارس با کد تخفیف: Hi-JF

– شهرهای زرین‌شهر و شهرضا در استان اصفهان با کد تخفیف: Hi-ZS

 

خانواده‌ی اسنپ این موفقیت بزرگ خود را مدیون کاربرانی می‌داند که در تمام این سال‌ها از ما حمایت کردند و بابت این حمایت از آنها قدردانی می‌کند.

ما به امید حضور در شهرهای بیشتری از ایران همچنان با قدرت به پیشرفت ادامه می‌دهیم.

اشتراک گذاری پست