از شرق تهران با ۳۰٪ تخفیف اسنپ بگیرید

از شرق تهران با ۳۰٪ تخفیف اسنپ بگیرید

با این حجم از استقبال گرم از طرح «از اینجا» بسیار بعید می‌دانیم که با آن آشنا نباشید. این طرح تخفیفی مبتنی بر مبدأ بوده و حاوی ۳۰٪ تخفیف در هزینه نهایی سفر شماست. پیشتر چندین فاز از این طرح را اجرا کرده‌ایم و حال، ساکنین شرق تهران هم می‌توانند سفرهای خود را ۳۰٪ ارزان‌تر از همیشه به انجام برسانند.

این بار در پنجمین «از اینجا»، تمامی محلات مناطق ۴ و ۸ تحت پوشش قرار گرفته. بدین ترتیب که تمامی افرادی که از تاریخ ۱۸ تا ۳۱ اردیبهشت سفر خود را از یکی از محلات این دو منطقه شهرداری شروع کنند، با وارد کردن کد تخفیف azinja، در هزینه نهایی خود ۳۰٪ تخفیف خواهند گرفت.

محلات تحت پوشش:

حکیمیه، کوهسار، گلشن، جوادیه، تهرانپارس، مجیدآباد، دردشت، نارمک، علم و صنعت، اوقاف، قنات کوثر، قاسم آباد، ده نارمک، شمیران نو، لویزان، شیان، حسین آباد، مبارک آباد، پاسداران، ضرابخانه، کالاد، شمس‌آباد، مجیدیه، کاظم آباد، مهران، دردشت، مدائن، هفت حوض، فدک، زرکش، تسلیحات، وحیدیه، لشگر، کرمان

برای استفاده از این تخفیف پس از انتخاب مبدأ و مقصد، پیش از درخواست اسنپ عبارت «azinja» را به عنوان کد تخفیف در قسمت مربوطه وارد کنید. در صورت قرار داشتن در یکی از محلات فوق، به میزان ۳۰٪ از هزینه نهایی سفر شما کسر خواهد شد.

HowToUseTheVoucher-General-01

دقت داشته باشید که برای استفاده از کدهای تخفیف باید آخرین نسخه اپلیکیشن اسنپ را نصب داشته باشید. اسنپ را می‌توانید از فروشگاه‌های کافه‌بازار و گوگل‌پلی برای دستگاه‌های اندرویدی دریافت کنید و همچنین کاربران iOS هم قادرند آن را از فروشگاه آی‌تیونز اپل دانلود کنند.

ما در اسنپ امیدواریم سفر بسیار خوبی را پیش رو داشته باشید.

اشتراک گذاری پست