تند و تیز میارم برات؛ خرید سریع و ارزان با سوپرمارکت اسنپ

این روزها که به علت شیوع گسترده‌ی کرونا و قرمز شدن وضعیت بیشتر شهرها سعی می‌کنیم کمتر از خانه خارج شویم، خرید مایحتاج روزمره‌ از طریق سرویس سوپرمارکت اسنپ یک جایگزین عالی است. سوپرمارکت اسنپ با شعار «میارم برات» کمپینی را از تاریخ ۴ اردیبهشت آغاز کرده که به مدت یک ماه و با تخفیف‌های شگفت‌انگیز در شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، تهران، قم، قزوین، اهواز، کرج و ارومیه ادامه خواهد داشت.

دو مزیت اصلی سوپرمارکت اسنپ، سرعت بالا در ارسال و به‌صرفه بودن قیمت‌ها به خاطر تخفیف‌های ویژه است. برای انجام یک خرید سریع و ارزان در سوپراپلیکیشن اسنپ، به سرویس «سوپرمارکت» بروید و بخش «تحویل فوری» یا «تخفیف بیشتر» را انتخاب کنید.

تخته گاز میارم برات!

با انتخاب سوپرمارکت تحویل فوری اسنپ می‌توانید از فروشگاه‌های اطراف، فهرست خرید خود را تکمیل کنید. دسته‌بندی‌های مختلفی از جمله لبنیات، تنقلات، خواروبار، نان و غیره به شما کمک می‌کند تا محصول خود را آسان‌تر پیدا کنید. برای راحتی بیشتر می‌توانید از کادر «جست‌و‌جو» در بالای صفحه هم استفاده کنید. پس از اتمام مراحل، خرید شما در کمتر از ۳۰ دقیقه به دستتان می‌رسد.

کف قیمت میارم برات!

اگر قصد خریدی ارزان با تخفیف‌های هیجان‌انگیز دارید، سوپرمارکت اسنپ (هایپراستار) بهترین گزینه برای شماست. در این قسمت می‌توانید خریدهای خود را از نزدیک‌ترین هایپراستار انجام دهید. کالاهایی که از هایپراستارها سفارش می‌دهید بیش از ۵۰ درصد تخفیف دارند اما در مدت زمان طولانی‌تری به دست شما می‌رسند.