سفرت کوک از اول تا آخر!

سفرت کوک از اول تا آخر!


چه چیز بهتر از ترانه‌ای که روز را با آن شروع کنیم؟ همه ما ساعت‌هایی طولانی را در خیابان‌ها، ترافیک یا پشت چراغ قرمز می‌گذرانیم. اسنپ هم به عنوان بزرگترین سامانه حمل‌ونقل هوشمند، نقش مهمی در رفت‌وآمد شهروندان دارد. شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که اوقات زیادی را با اسنپ در شهر سپری می‌کنند. خواست اسنپ این است که علاوه بر تسهیل رفت‌وآمدهای شهری، لحظه‌هایی به یاد ماندنی را برای مسافرانش فراهم کند. حالا برایتان می‌گوییم که اسنپ چطور آهنگ و ترانه را با خودش بین شهر و شهروندانش آورد.

سفرتان کوک

«سفرت کوک» اسنپ با همین ایده که موسیقی و هیجانش را به قلب شهر ببرد آغاز شد. برنامه‌ی هیجان‌انگیزی که با همکاری جواد خواجوی (هنرمند تاتر و صداپیشه) ، هومن شاهی (خواننده) و کیا رکنی (بیت‌باکس حرفه‌ای) شروع شد. علاوه بر پخش موسیقی، چالش‌های جالبی هم برای مسافرها در نظر گرفته شد. مسافرانی که درخواست سفرت کوک را قبول می‌کردند، در طول سفر و مسیرشان، باید به سوالات مسابقه هم جواب می‌دادند. اجراکنندگان برنامه تکه‌هایی از ترانه‌ها و آهنگ‌های مختلف را در خودروی مخصوص اسنپ پخش می‌کردند و در بعضی موارد مسافرها باید بقیه‌ی متن ترانه را حدس می‌زدند. توی بعضی‌ قسمت‌های دیگر باید با آهنگ لب‌خوانی می‌کردند. خلاصه اینکه بیشتر از هر چیز دنبال بهانه‌ای بودیم تا هر چه بیشتر به مسافرهای سفرت کوک خوش بگذرد. البته مسافران خوش‌شانس این کمپین در آخر هم جایزه‌ای از اسنپ دریافت می‌کردند تا خوشی سفرشان تکمیل شود.

در سفرت کوک مهمان‌های مختلفی داشتیم. باهم درباره شش قسمت سفرت کوک و مهمانان آن بیشتر بخوانیم:

قسمت اول، مهمان‌ها کم نیاوردند!

اولین همسفران سفرت کوک دو خانم جوان بودند. از قضا ترانه‌هایی که برایشان انتخاب شده بود، حال و هوای عاشقانه داشت! خلاصه این سفر بدجوری دل مسافرهای ما را برد.

قسمت دوم، مسافرها غریبی کردند!

در قسمت دوم، مهمانان ما سه پسر جوان بودند که به تهران مسافرت کرده بودند. شاید به هیمن خاطر در ابتدای سفرت کوک خجالتی بودند و به اصطلاح غریبی کردند ولی این خاصیت موسیقی است که آخر سفر، همه باهم رفیق شدند. آن طور که خودشان گفتند خاطره‌ تهران هم با این سفر برایشان ماندگار شد.

قسمت سوم، یک مسافر خیلی پایه!

در قسمت سوم همین که در خودروی سفرت کوک باز شد و مسافر وارد شد، موجی از انرژی مثبت با خودش آورد. یک‌جوری که از جواد خواجوی هم در خواندن ترانه و اجرا جلو زد. سفرت کوک سوم این‌قدر خوش گذشت که انگار نه انگار مسابقه‎ای هم در میان بود.

قسمت چهارم، همسفری با لبخند زیبا!

در قسمت چهارم، خانمی همسفر سفرت کوک شد که لبخند یک لحظه هم از روی صورتش محو نمی‌شد. خلاصه هم سفرش حسابی کوک شد، هم لبخند قشنگش بهترین تصویر و خاطره این برنامه شد.

قسمت پنجم، وقتی از دل جوان حرف می‌زنیم، از چه می‌گوییم!

مسافر قسمت پنجم، حسابی دل جوانی داشت و ما به درستی فهمیدیم چرا جوانی به سن نیست! همسفر ما هم از ترانه‌های خاطره‌انگیز خوب می‌‌دانست و هم از ترانه‌های جوان‌پسند. این سفر بیشتر به ما یاد داد که مهم نیست چند ساله هستیم بلکه باید فقط از زندگی لذت ببریم.

قسمت ششم، سفرت کوک به هوای بندر!

در قسمت ششم، ترانه‌های منتخب حال و هوای بندری داشتند. دو مسافر خونگرم ما هم اگرچه خیلی آهنگ‌های بندری بلد نبودند ولی وقتی روی ریتم بندری رفتند، راه افتادند. اصلا حال و هوای جنوب و بندر روحیه را تغییر می‌دهد و هر فضایی را شاد می‌کند.

البته کنار همه‌ی این بگو بخندها و خوشحالی‌ها، در سفرت کوک، لحظه‌های سخت هم داشتیم. از تجهیز خودروی خاص این برنامه تا جمع شدن عوامل اجرایی اما عزم‌مان جمع شده بود تا سفرتان کوک شود. گروه سفرت کوک تا جایی که توانست سعی کرد تا لحظات خاطره‌انگیزی را برای مسافرها و همه‌ی دوستان اسنپ فراهم کند. ویدیوی پشت صحنه برنامه‌ها را از دست ندهید.

اشتراک گذاری پست