رضا ایل بیگی – کارشناس بورس

مهم نیست شغلشان چیست، دارای چه مدرک تحصیلی هستند و یا در چه جایگاه اجتماعی قرار دارند؛ هم‌راهان اسنپ (کاربران راننده) مردمانی هستند از جنس خود ما. کارشناس، آموزگار، کارمند، بازنشسته، نقاش، هنرمند و یا ورزشکار. برای بعضی اسنپ شغل دوم، وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف و علایق خود و یا برای بسیاری درآمد اصلی است. هر کدام از هم‌راهان داستانی شنیدنی دارند.

رضا ایل بیگی متولد ۱۳۵۴ از هم‌راهان برتر هفته اسنپ است که مسافران زیادی از او تقدیر کرده‌اند. قبلا به عنوان حسابدار در شرکت‌های ساختمانی فعال بود و در حال حاضر در بورس و اسنپ مشغول به کسب درآمد است.

او مدتی به عنوان راننده در سطح شهر رانندگی می‌کرد تا اینکه به صورت اتفاقی با اسنپ آشنا می‌شود و پس از گفتگو با دیگر هم‌راهان اسنپ، برای پیوستن به خانواده بزرگ اسنپ اقدام می‌کند.

آقای ایل بیگی دلایل جالبی برای عضویت در اسنپ دارد. او معتقد است اسنپ به شخصیت افراد احترام می‌گذارد، چرا که تمام هم‌راهان و مسافران با یکدیگر برابر هستند. از سوی دیگر اسنپ با حذف مشکلات مرسوم دیگر سیستم‌های حمل نقل، مثل مشخص بودن هزینه سفر، امکان پرداخت آنلاین، ثبت اطلاعات راننده و مسافر، و … امنیت بیشتری برای کاربران مسافر و راننده ایجاد می‌کند.

می‌گوید: «اسنپ برای من به هیچ عنوان یک رانندگی و مسافربری ساده نیست بلکه یک کسب و کار جذاب، نو و بسیار جدی است که از انجام آن بسیار لذت می‌برم. قریب به اکثریت مسافران محترم و خوش برخورد هستند. جایگاه قبلی شغلی‌ام در گذشته یا منبع درآمد بودنِ اسنپ در حال حاضر اولویت اولِ فعالیتم نیست، اولویت اول برایم این است که خانواده خودم از اسنپ استفاده می‌کنند پس باید راننده خوبی باشم و مسافر در خودروی من احساس آرامش داشته باشد.»

از زمانی که به عنوان حسابدار در شرکت‌ها مشغول بود تعریف کرد و اینکه ملاقات با ایشان در آن زمان کارِ ساده‌ای نبوده ولی در حال حاضر به عنوان راننده وظیفه دارد امنیت، آرامش را در طول سفر برای مسافر تامین کند و او را به موقع به مقصد برساند.

آقای ایل بیگی از مسافرینش امتیاز کامل و تقدیرهای فراوانی دریافت کرده است.از او راز موفقیتش را پرسیدیم و گفت نظافت و احترام برایش بسیار مهم است. با قرار دادن دو مجله مخصوص بانوان و آقایان در صندلی عقب، بطری آب معدنی پلمب شده و چند عدد شکلات تلاش می‌کند تا تجربه سفر خوبی برای مسافران ایجاد کندد. علاوه بر این او با استفاده از مسیریاب و پرسیدن بهترین مسیر از مسافر، رانندگی ایمن و پخش موسیقی‌های ملایم سعی می‌کند فضای آرامش‌بخشی در طول مسیر ایجاد کند.

اسنپ برای آقای رضا ایل بیگی، این هم‌راه با اخلاق آرزوی موفقیت دارد.

اشتراک گذاری پست