تخفیف ویژه اسنپ برای جشنواره تئاتر

ماه بهمن همیشه با جشنواره‌های هنری و فرهنگی‌اش برای هنردوستان حال‌و هوای متفاوتی دارد؛ صف‌های طولانی برای دیدن آثار و گپ و گفت‌هایی که همه دغدغه فرهنگ و هنر دارند گوشه‌ای از دلخوشی‌های این روزهاست. اما اگر اهل تئاتر باشید به خوبی می‌دانید که برای رسیدن به سالن‌های تئاتر و تماشای اجراهای جشنواره تئاتر فجر دردسرهای زیادی در انتظارتان خواهد بود؛ دور بودن سالن‌ها از یک سو و معضل جا پارک از سوی دیگر ذهن تماشاچیان را همیشه درگیر خود می‌کند و گاهی شیرینی یک اجرای فوق العاده را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. اما دیگر نیازی نیست که نگران رفت‌و‌آمد به جشنواره تئاتر باشید زیرا اسنپ برای شما تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته است. تماشاچیان سی‌و‌هفتمین جشنواره تئاتر فجر می‌توانند برای رسیدن به سالن‌های اجرا از ۳۰ درصد تخفیف اسنپ (تا سقف ۳‌هزار تومان) استفاده کنند.

شما کاربران عزیز اسنپ می‌توانید برای رسیدن به سالن‌های جشنواره تئاتر با وارد کردن کد tfajr37 در بخش «کد تخفیف» از تخفیف ۳۰ درصدی بهره‌مند شوید. این کد برای ۲ سفر از مبدا یا به مقصد سالن‌های نمایش جشنواره در تاریخ ۲۳ بهمن تا ۴ اسفند به مدت ۱۰ روز قابل استفاده است. همچنین تشریفات حمل‌ونقل مهمانان ویژه جشنواره نیز برعهده اسنپ خواهد بود.

از این کد می‌توانید برای رفت‌و‌آمد به سالن‌های زیر استفاده کنید:

تالار وحدت، مجموعه تئاتر شهر، تئاتر مولوی، تماشاخانه سنگلج، تماشاخانه ایرانشهر، خانه تئاتر، عمارت رو‌به‌رو، خانه هنر پیچازی، پردیس هنرهای زیبا، پلاتو نول، خانه هنرمندان ایران، تماشاخانه سرو، عمارت نوفل لوشاتو، باغ موزه قصر، سالن برج آزادی

اشتراک گذاری پست