تاکسی موتوری اسنپ در خدمت شماست

تاکسی موتوری اسنپ در خدمت شماست

تاکسی موتوری اسنپ در خدمت شماست

آیا می‌دانستید که از سوپر اپلیکیشن اسنپ می‌توانید تاکسی موتوری بگیرید؟ اسنپ‌ روش ساده‌ای برای سفر با موتور پیش روی‌تان قرار می‌دهد؛ این روش نه نیازی به حفظ شماره تلفن دارد و نه نصب یک اپلیکیشن جدید. کافی است در اپلیکیشن اسنپ گزینه اسنپ‌باکس را برای ارسال مرسوله و گزینه اسنپ‌بایک را برای جابه‌جایی مسافر با موتور انتخاب کنید و درخواست آنلاین موتور دهید.

درخواست آنلاین موتور

اسنپ بایک: سفر با موتور یکی از مناسب‌ترین روش‌های جابه‌جایی در کلا‌ن‌شهرهاست و به شما کمک می‌کند تا در ساعات اوج ترافیک بی دردسر به قرارهای خود برسید. موتورسواران اسنپ‌بایک در هر ساعت از شبانه‌روز و در هر نقطه از شهر آماده سرویس‌دهی به شما هستند.
اسنپ باکس: برای درخواست اسنپ‌باکس، آماده کردن بسته سخت‌ترین بخش کار و درخواست پیک راحت‌ترین کار شماست. اپلیکیشن اسنپ را باز، گزینه اسنپ‌باکس را انتخاب و مبدا و مقصد را مشخص کنید. ضمنا با استفاده از کد تخفیف box98 در اولین درخواست اسنپ باکس خود ۵٫۰۰۰ تومان تخفیف خواهید گرفت. به همین سادگی، پیک موتوری در خدمتتان است!

شمار زیاد پیک‌های موتورسوار فعال اسنپ‌باکس در هر منطقه باعث می‌شود تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید پیک خود را ارزان سفارش دهید و یکی از موتورسواران ناوگان اسنپ‌باکس در یک چشم برهم زدن به سراغتان می‌آید تا بسته را تحویل بگیرد و آن را با کمترین هزینه و سرعت عمل بالا به گیرنده تحویل دهد. پس از تحویل بسته به گیرنده، ایمیل حاوی پیام رسیدن پیک و تحویل بسته به مقصد برای شما ارسال می‌شود، که امضای شخص گیرنده نیز ضمیمه آن شده است؛ تا خیالتان از بابت رسیدن بسته به دست صاحبش راحت شود.

از اسنپ‌باکس می‌توانید برای ارسال:

• بسته‌ها
• مدارک و اسناد
• چک و سفته و اوراق مالی
• و سایر مرسوله‌ها

استفاده کنید.

اسنپ‌باکس برای چه کسانی مناسب است؟

اگر در طول روز بسته‌های زیادی ارسال می‌کنید، یا به دلایل دیگری به پیک‌های موتوری برای ارسال اوراق و اسناد خود نیاز دارید، استفاده از اسنپ‌باکس به عنوان گزینه معقول و مقرون به‌صرفه در میان پیک‌های موتوری سنتی و پیک‌های موتوری آنلاین به شما توصیه می‌شود. اگر در یکی از کسب‌وکارهای زیر فعالیت می‌کنید استفاده از اسنپ‌باکس می‌تواند هزینه‌های شما را به طرز چشمگیری کاهش دهد، در حالی که از نظر زمانی نیز صرفه‌جویی بسیاری برای شما دارد.

کسب‌وکارهایی چون:

• فروشگاه‌های لوازم جانبی خودرو، موبایل‌فروشی‌ها و دیگر فروشگاه‌ها
• رستوران‌ها و فست‌فودها
• سوپرمارکت‌ها
• شرکت‌ها و اداره‌ها
• فروشگاه‌های آنلاین

با تاکسی موتوری اسنپ‌ می‌توانید با قیمت مناسب و سرعت بالا به صورت هوشمندانه در سطح شهر جابه‌جا شوید و یا بسته‌های خود را ارسال کنید.

اشتراک گذاری پست