پیک موتوری اسنپ در خدمت شماست

پیک موتوری

پیک موتوری اسنپ در خدمت شماست

آیا می‌دانستید که از سوپر اپلیکیشن اسنپ می‌توانید پیک موتوری هم بگیرید؟ اسنپ‌ روش ساده‌ای برای سفر با موتور و ارسال مرسولات پیش روی‌تان قرار می‌دهد؛ با استفاده از این روش دیگر نیازی به نصب اپلیکیشن جدید هم ندارید. کافی است در همان اپلیکیشن اسنپ، گزینه «اسنپ‌باکس» را برای ارسال مرسوله و گزینه «اسنپ‌بایک» را برای جابه‌جایی مسافر با موتور انتخاب کنید و درخواست آنلاین موتور دهید.

چگونه درخواست دهیم؟

  • اسنپ بایک: سفر با موتور یکی از مناسب‌ترین روش‌های جابه‌جایی در کلا‌ن‌شهرهاست و به شما کمک می‌کند تا در ساعات اوج ترافیک بی دردسر به قرارهای خود برسید. موتورسواران اسنپ‌بایک در هر ساعت از شبانه‌روز و در هر نقطه از شهر آماده سرویس‌دهی به شما هستند. در حقیقت تاکسی موتوری اسنپ، بهترین گزینه برای کسانی است که می‌خواهند در سریع‌ترین زمان به مقصد برسند.
  • اسنپ باکس: برای درخواست پیک موتوری، آماده کردن بسته سخت‌ترین بخش کار و درخواست پیک راحت‌ترین کار شماست. اپلیکیشن اسنپ را باز، گزینه «اسنپ‌باکس» را انتخاب و مبدا و مقصد را مشخص کنید. به همین سادگی، پیک موتوری در خدمتتان است!

شمار زیاد پیک‌های موتورسوار فعال اسنپ‌باکس در هر منطقه باعث می‌شود تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید پیک خود را با قیمتی مناسب سفارش دهید و یکی از موتورسواران ناوگان اسنپ‌باکس در یک چشم برهم زدن به سراغتان می‌آید تا بسته را تحویل بگیرد و آن را با کمترین هزینه و سرعت عمل بالا به گیرنده تحویل دهد. پس از تحویل بسته به گیرنده، پیام رسیدن پیک و تحویل بسته به مقصد برای شما ارسال می‌شود تا خیالتان از بابت رسیدن بسته به دست صاحبش راحت شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نکات ضروری پیش از ارسال بسته ( مانند اندازه و سایز آن و کالاهای ممنوعه) این مطلب را بخوانید.

پیک موتوری در چه شهرهایی فعال است؟

امکان درخواست پیک موتوری اسنپ در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، قم، تبریز، کرمان، یزد، اهواز و کرج فراهم است و امیدواریم به زودی در سایر شهرها هم بتوانیم با این سرویس به شما خدمت‌رسانی کنیم.

پیک موتوری

مزایای درخواست آنلاین موتور از اسنپ

همان‌طور که اشاره کردیم برای استفاده از پیک موتوری و یا تاکسی موتوری اسنپ، نیازی به نصب اپلیکیشن جدیدی نیست و شما می‌توانید با همان اپلیکیشن اسنپ درخواست خود را ثبت کنید. از دیگر مزایای سرویس اسنپ باکس می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

خدمات متنوع

شما با استفاده از اسنپ‌ می‌توانید تمام نیاز خود به موتور را مانند تردد در شهر (اسنپ‌بایک) و یا ارسال مرسوله (اسنپ‌باکس) برطرف کنید. همزمان با روزهای شیوع کرونا و افزایش درخواست برای تحویل مرسولات، اسنپ از رانندگان ناوگان خودرو هم برای انجام بهینه درخواست‌ها استفاده کرد و در آینده‌ای نزدیک قرار است سرویس «کارباکس» هم به اپلیکیشن اضافه شود.

قیمت مناسب

سیستم قیمت‌گذاری در اسنپ یک سیستم پویاست و با در نظر گرفتن عوامل متعددی مانند مسافت، ساعت درخواست، حجم ترافیک و عرضه و تقاضا انجام می‌شود. بنابراین می‌توانید با خیال راحت بسته‌هایتان را با قیمتی منصفانه ارسال کنید.

امکان پرداخت آنلاین

پرداخت هزینه ارسال بسته با اسنپ باکس به دو شیوه اعتباری و نقدی و از سوی گیرنده یا فرستند می‌تواند انجام شود. دقت داشته باشید که در حین سفر نمی‌توانید نحوه پرداخت خود را تغییر دهید بنابراین در صورتی‌که انتخاب شما پرداخت اعتباری است پیش از ثبت درخواست باید حساب خود را شارژ کنید.

امکان پیگیری لحظه‌ای و پیشتیبانی ۲۴ ساعته

سرویس اسنپ‌باکس این امکان را برای شما فراهم آورده است که بعد از ثبت درخواست پیک موتوری، به صورت لحظه‌ای وضعیت مرسوله خود را آنلاین پیگیری کنید. همچنین برای پاسخ به سئوالات و یا رفع هر مشکلی می‌توانید از خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته اسنپ‌باکس به شماره ۰۲۱۹۶۶۴۲ استفاده کنید.

اسنپ‌باکس برای چه کسانی مناسب است؟

اگر در طول روز بسته‌های زیادی ارسال می‌کنید، استفاده از اسنپ‌باکس به عنوان گزینه سریع و مقرون به‌صرفه در میان پیک‌های موتوری سنتی و پیک‌های موتوری آنلاین به شما توصیه می‌شود. اگر در یکی از کسب‌وکارهای زیر فعالیت می‌کنید استفاده از اسنپ‌باکس می‌تواند هزینه‌های شما را به طرز چشمگیری کاهش دهد، در حالی که از نظر زمانی نیز صرفه‌جویی بسیاری برای شما دارد.

کسب‌وکارهایی چون:

• فروشگاه‌های لوازم جانبی خودرو، موبایل‌فروشی‌ها و دیگر فروشگاه‌ها
• رستوران‌ها و فست‌فودها
• سوپرمارکت‌ها
• شرکت‌ها و اداره‌ها
• فروشگاه‌های آنلاین

پیوستن به ناوگان اسنپ‌باکس

اگر راننده موتور هستید و دوست دارید کاری با درآمد خوب به همراه ساعت کاری آزاد را تجربه کنید، می‌توانید به آسانی به ناوگان اسنپ‌باکس بپیوندید. برای این کار کافی است با رفتن به بخش پیوستن به ناوگان اسنپ در سایت و تکمیل مشخصات اولیه، نوع وسیله نقلیه خود را موتور انتخاب کنید. همچنین برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن کاربران موتور سوار و نحوه قبول درخواست جا‌به‌جایی مسافر و مرسوله، ویدیوی زیر را تماشا کنید:

 


دانلود اپلیکیشن اسنپ:

external
external
external
external
external
external

اشتراک گذاری پست