مرسوله‌های خود را با اسنپ‌باکس ارسال کنید

مرسوله‌های خود را با اسنپ‌باکس ارسال کنید

اسنپ‌باکس، سرویس جدید اسنپ، روش ساده‌ای را برای ارسال مرسوله‌ها پیش روی‌تان قرار می‌دهد. این روش نه نیازی به حفظ شماره و نه نصب یک اپلیکیشن جدید دارد. کافی است در اپلیکیشن اسنپ گزینه اسنپ‌باکس را انتخاب کنید و بسته خود را در اختیار رانندگان ناوگان موتوری اسنپ قرار دهید؛ تا در زمان کوتاه، با قیمت ارزان و به صورت امن به مقصد تحویل داده شود.

ارسال بسته با لمس چند دکمه

آماده کردن بسته سخت‌ترین بخش کار و درخواست پیک راحت‌ترین کار شماست. اپلیکیشن اسنپ را اجرا، مبدا و مقصد را مشخص و سرویس اسنپ‌باکس را در اپلیکیشن فعال کنید. به همین سادگی، تنها با لمس چند دکمه روی گوشی همراه هوشمندتان!

شمار زیاد پیک‌های موتورسوار فعال اسنپ‌باکس در هر منطقه باعث می‌شود تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید پیک خود را ارزان سفارش دهید و یکی از موتورسواران ناوگان اسنپ‌باکس در یک چشم برهم زدن به سراغتان می‌آید تا بسته را تحویل بگیرد و آن را با کمترین هزینه و سرعت عمل بالا به گیرنده تحویل دهد. پس از تحویل بسته به گیرنده، ایمیل حاوی پیام رسیدن پیک و تحویل بسته به مقصد برای شما ارسال می‌شود، که امضای شخص گیرنده نیز ضمیمه آن شده است؛ تا خیالتان از بابت رسیدن بسته به دست صاحبش راحت شود.

طریقه استفاده از اسنپ‌باکس

اسنپ‌باکس اکنون فقط در تهران فعال است. اگر در تهران زندگی می‌کنید و عضو اسنپ هستید و از سرویس‌های درخواست خودرو این شرکت (اسنپ اکو در همه شهرها و اسنپ پلاس و اسنپ رُز در تهران) استفاده می‌کنید، به راحتی و بدون کوچک‌ترین مشکلی می‌توانید به کاربران اسنپ‌باکس بپیوندید. اما اگر این سرویس را در اسنپ خود پیدا نمی‌کنید، به احتمال زیاد باید اپلیکیشن‌تان را به‌روز رسانی کنید. برای این کار کافی است از دکمه دانلود در زیر استفاده و با کلیک روی آن اسنپ خود را به‌روز کنید تا قابلیت استفاده از پیک آنلاین موتوری برای شما فعال شود.

اگر تا کنون از اسنپ استفاده نکرده‌اید کافی است از روی دکمه بالا کلیک کنید و با وارد کردن شماره تلفن و ایمیل خود به خانواده بزرگ اسنپ بپیوندید.

برای آشنایی بیشتر با اسنپ‌باکس و آمورش ویدیویی آن به انتهای مطلب مراجعه کنید.

از اسنپ‌باکس می‌توانید برای ارسال:

• بسته‌ها
• مدارک و اسناد
• چک و سفته و اوراق مالی
• و سایر مرسوله‌ها

استفاده کنید.

اسنپ‌باکس برای چه کسانی مناسب است؟

اسنپ‌باکس برای تمامی افراد ساکن تهران مناسب است. اگر در طول روز بسته‌های زیادی ارسال می‌کنید، یا به دلایل دیگری به پیک‌های موتوری برای ارسال اوراق و اسناد خود نیاز دارید، استفاده از اسنپ‌باکس به عنوان گزینه معقول و مقرون به‌صرفه در میان پیک‌های موتوری سنتی و پیک‌های موتوری آنلاین به شما توصیه می‌شود. اگر در یکی از کسب‌وکارهای زیر فعالیت می‌کنید استفاده از اسنپ‌باکس می‌تواند هزینه‌های شما را به طرز چشمگیری کاهش دهد، در حالی که از نظر زمانی نیز صرفه‌جویی بسیاری برای شما دارد.

کسب‌وکارهایی چون:

• فروشگاه‌های لوازم جانبی خودرو، موبایل‌فروشی‌ها و دیگر فروشگاه‌ها
• رستوران‌ها و فست‌فودها
• سوپرمارکت‌ها
• شرکت‌ها و اداره‌ها
• فروشگاه‌های آنلاین

با اضافه شدن اسنپ‌باکس به خانواده سرویس‌های اسنپ، اکنون می‌توانید از سامانه هوشمند حمل‌و‌نقل تمام و کمال با قیمت پایین و سرعت بالا استفاده کنید و به صورت هوشمندانه در سطح شهر جابه‌جا شوید.

 

آمورش ویدیویی استفاده از اسنپ‌باکس

اشتراک گذاری پست