پیک موتوری اسنپ: ارسال آسان، تحویل به‌موقع

پیک موتوری

پیک موتوری اسنپ: ارسال آسان، تحویل به‌موقع

پیک موتوری اسنپ در خدمت شماست! اسنپ روش ساده‌ای برای سفر با موتور و ارسال مرسولات پیش روی‌تان قرار می‌دهد.

کافی است در اپلیکشن اسنپ، گزینه «اسنپ‌باکس» برای ارسال مرسوله یا گزینه «اسنپ‌بایک» برای جابجایی مسافر با موتور را انتخاب کنید و درخواست آنلاین پیک موتوری دهید.

 

دانلود اپلیکیشن پیک موتوری

دانلود اپلیکشن اسنپ

لینک به گوگل پلی

فراتر از پیک موتوری

سرویس اسنپ‌باکس خدمات متنوعی را برای شما فراهم کرده است تا با آسودگی خاطر بتوانید نیازمندی‌های حمل و نقل خود را برآورده سازید.

 

پیک موتوری اسنپ بایک

 

اسنپ بایک: سفر با موتور یکی از مناسب‌ترین روش‌های جابه‌جایی در کلا‌ن‌شهرهاست و به شما کمک می‌کند تا در ساعات اوج ترافیک بی دردسر به قرارهای خود برسید. موتورسواران اسنپ‌بایک در هر ساعت از شبانه‌روز و در هر نقطه از شهر آماده سرویس‌دهی به شما هستند. در حقیقت تاکسی موتوری اسنپ، بهترین گزینه برای کسانی است که می‌خواهند در سریع‌ترین زمان به مقصد برسند. اسنپ‌بایک در حال حاضر در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، قم، شیراز، کرج، اهواز، تبریز‌، کرمان و بوشهر فعال است.

 

اسنپ باکس پیک موتور

 

اسنپ باکس: برای درخواست پیک موتوری، آماده کردن بسته سخت‌ترین بخش کار و درخواست پیک راحت‌ترین کار شماست. اپلیکیشن اسنپ را باز، گزینه «اسنپ‌باکس» را انتخاب و مبدا و مقصد را مشخص کنید. به همین سادگی، پیک موتوری در خدمتتان است!

شمار زیاد پیک‌های موتورسوار فعال اسنپ‌باکس در هر منطقه باعث می‌شود تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید پیک خود را با قیمتی مناسب سفارش دهید و یکی از موتورسواران ناوگان اسنپ‌باکس در یک چشم برهم زدن به سراغتان می‌آید تا بسته را تحویل بگیرد و آن را با کمترین هزینه و سرعت عمل بالا به گیرنده تحویل دهد. پس از تحویل بسته به گیرنده، پیام رسیدن پیک موتوری و تحویل بسته به مقصد برای شما ارسال می‌شود تا خیالتان از بابت رسیدن بسته به دست صاحبش راحت شود. اسنپ‌باکس در حال حاضر در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، قم، شیراز، کرج، اهواز، تبریز‌، یزد، کرمان، گیلان، هرمزگان، اراک، قزوین، کرمانشاه، ارومیه، بیرجند، زنجان، اردبیل، خرم‌آباد، سنندج و بجنورد فعال است.

ارسال با یک اشاره

اسنپ‌باکس با پوشش سراسری در ده شهر، بسته‌ها را با یک اشاره به مقصد می‌رساند.

قیمت‌های منصفانه

قیمت‌های با‌صرفه اسنپ‌باکس، امکان استفاده در هر شرایطی را فراهم می‌کنم

پشتیبانی فعال

پشتیبانی اسنپ‌باکس برای پاسخگویی به سوالات، همه روزه کنار شماست.

مزایای درخواست پیک موتوری آنلاین از اسنپ

همان‌طور که اشاره کردیم برای استفاده از پیک موتوری و یا تاکسی موتوری اسنپ، نیازی به نصب اپلیکیشن جدیدی نیست و شما می‌توانید با همان اپلیکیشن اسنپ درخواست خود را ثبت کنید. از دیگر مزایای ارزشمند سرویس اسنپ باکس می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

خدمات متنوع

شما با استفاده از اسنپ‌ می‌توانید تمام نیاز خود به موتور را مانند تردد در شهر (اسنپ‌بایک) و یا ارسال سریع و امن مرسوله (اسنپ‌باکس) برطرف کنید. همزمان با روزهای شیوع کرونا و افزایش درخواست برای تحویل مرسولات، اسنپ از رانندگان ناوگان خودرو هم برای انجام بهینه درخواست‌ها استفاده کرد و در آینده‌ای نزدیک قرار است سرویس «کارباکس» هم به اپلیکیشن اضافه شود.

قیمت مناسب

سیستم قیمت‌گذاری در اسنپ یک سیستم پویاست و با در نظر گرفتن عوامل متعددی مانند مسافت، ساعت درخواست، حجم ترافیک و عرضه و تقاضا انجام می‌شود. بنابراین می‌توانید با خیال راحت بسته‌هایتان را با قیمتی منصفانه ارسال کنید.

امکان پرداخت آنلاین

پرداخت هزینه ارسال بسته با اسنپ باکس به دو شیوه آنلاین و نقدی و از سوی گیرنده یا فرستند می‌تواند انجام شود. دقت داشته باشید که در حین سفر نمی‌توانید نحوه پرداخت خود را تغییر دهید بنابراین در صورتی‌که انتخاب شما پرداخت آنلاین است پیش از ثبت درخواست باید حساب خود را شارژ کنید.

امکان پیگیری لحظه‌ای و پیشتیبانی ۲۴ ساعته

سرویس اسنپ‌باکس این امکان را برای شما فراهم آورده است که بعد از ثبت درخواست پیک موتوری، به صورت لحظه‌ای وضعیت مرسوله خود را آنلاین پیگیری کنید. همچنین برای پاسخ به سئوالات و یا رفع هر مشکلی می‌توانید از خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته اسنپ‌باکس به شماره ۰۲۱۹۶۶۴۲ استفاده کنید.

پیک موتوری تهران

 

اسنپ‌باکس برای چه کسانی مناسب است؟

اگر در طول روز بسته‌های زیادی ارسال می‌کنید، استفاده از اسنپ‌باکس به عنوان گزینه سریع، مقرون به‌صرفه و مورد اعتماد در میان پیک‌های موتوری سنتی و پیک‌های موتوری آنلاین به شما توصیه می‌شود.

اگر در یکی از کسب‌وکارهای زیر فعالیت می‌کنید استفاده از اسنپ‌باکس می‌تواند هزینه‌های شما را به طرز چشمگیری کاهش دهد، در حالی که از نظر زمانی نیز صرفه‌جویی ارزشمندی برای شما دارد.

پیک موتوری اسنپ باکس برای کسب‌وکارهایی چون:

• فروشگاه‌های لوازم جانبی خودرو، موبایل‌فروشی‌ها و دیگر فروشگاه‌ها
• رستوران‌ها و فست‌فودها
• سوپرمارکت‌ها
• شرکت‌ها و اداره‌ها
• فروشگاه‌های آنلاین

 

پیک موتوری اسنپ با تحویل سریع

کسب درآمد پیک موتوری با اسنپ‌ باکس

اگر راننده موتور هستید و دوست دارید کاری با درآمد خوب به همراه ساعت کاری آزاد را تجربه کنید، می‌توانید به آسانی به ناوگان اسنپ‌باکس بپیوندید. برای این کار کافی است با رفتن به بخش پیوستن به ناوگان اسنپ در سایت و تکمیل مشخصات اولیه، نوع وسیله نقلیه خود را موتور انتخاب کنید. همچنین برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن کاربران موتور سوار و نحوه قبول درخواست جا‌به‌جایی مسافر و مرسوله، ویدیوی زیر را تماشا کنید:

 

سوالات متداول

  • سرویس پیک موتوری اسنپ باکس چیست؟

اسنپ‌باکس سرویسی برای ارسال راحت‌تر، ارزان‌تر و سریع‌تر مرسولات شما است. اگر می‌خواهید بسته‌ای را در شهر جابه‌جایی کنید، سرویس آنلاین پیک موتوری اسنپ باکس در خدمت شماست.

  • نحوه‌ی دریافت و تحویل بار و بسته در مبدأ و مقصد به چه صورت است؟

کاربر موتورسوار باید بسته را درب واحد در مبدأ دریافت کند و در مقصد تحویل دهد.کاربر راننده‌ی وانت موظف به جابه‌جایی مرسوله از درب مبدا یا مقصد نیست، صرفاً وظیفه دارد بار را در وانت بچیند، به نحوی که بار آسیبی نرسد و آن را به مقصد برساند.

  • وزن و ابعاد مرسوله جهت جا‌به‌جایی باید چقدر باشد؟

برای کاربر موتورسوار: مرسوله‌ی کاربر سفارش‌دهنده باید حداکثر ۲۵ کیلوگرم و حداکثر ابعاد آن ۴۵*۴۵*۴۵ باشد.

  • وزن مرسوله بیش از حد مجاز است، آیا هزینه‌ی اضافه بار دریافت می‌شود؟

در اپلیکیشن اسنپ باکس هزینه‌ی اضافه بار وجود ندارد. درصورت نامتعارف بودن بسته می‌توانید درخواست خود را با هماهنگی کاربر موتورسوار کنسل کنید.

اسنپ‌باکس به رشد شما سرعت و قدرت بیشتر می‌بخشد!

ما به دنبال فراهم کردن بستری برای ارسال راحت‌تر، ارزان‌تر و بی‌دغدغه برای مشتریان خود، در اقصی نقاط ایران هستیم. اسنپ‌باکس با پشتوانه شرکت بزرگ اسنپ، به عنوان بخشی در حال توسعه، از سرعت قابل توجهی برخوردار است، اسنپ‌باکس در پی ایجاد شرایط بهینه و ایده‌آل برای ارسال کالا توسط افراد، شرکت‌ها و صاحبان کسب‌و‌کار است.

ترافیک برای اسنپ باکس معنا ندارد و مانع انجام ماموریت‌های کوچک و بزرگ آن نمی‌شود. افزایش سرعت تحویل، کاهش آلودگی هوا و همچنین کاهش ترافیک و ازدحام، از مزایای سرویس پیک موتوری اسنپ باکس است.

اشتراک گذاری پست