سفر بدون ترافیک با اسنپ‌بایک

امروز سرویس جدیدی را برای افزایش سرعت سفرهای درون‌شهری شما معرفی می‌کنیم. با استفاده از این سرویس بدون دغدغه ترافیک در شهر جابه‌جا خواهید شد. «اسنپ‌بایک» موتور ویژه مسافر، سرویس جدید اسنپ است که به وسیله آن می‌توانید با موتورسیکلت در شهر جابه‌جا شوید. این سرویس اکنون فقط در شهرهای تهران و مشهد فعال است.

اسنپ‌بایک، کاهش هزینه‌های مالی و زمانی

اسنپ‌بایک راهکاری برای حمل‌ونقل سریع در سطح‌ شهر، به‌ خصوص در ساعت‌های اوج ترافیک، است. این سرویس برای کاربرانی طراحی شده است که می‌خواهند در سریع‌ترین زمان ممکن از مبدا به مقصد برسند.

چطور درخواست اسنپ‌بایک بدهیم

برای استفاده از سرویس اسنپ‌بایک ابتدا باید اپلیکیشن خود را به‌روزرسانی کنید. کاربران iOS می‌توانند با دانلود نسخه جدید اسنپ از طریق وبسایت اسنپ اپلیکیشن خود را به‌روز رسانی کنند.

پس از به‌روزرسانی، گزینه اسنپ‌بایک در صفحه درخواست سفرتان فعال می‌شود. با انتخاب این گزینه، پس از مشاهده قیمت می‌توانید درخواست سفر دهید. خیلی فوری نزدیک‌ترین اسنپ‌بایک خودش را به شما می‌رساند.

همچنین امکان جدیدی به اپلیکیشن اسنپ برای کاربران iOS اضافه شده است. در نسخه جدید شما می‌توانید با استفاده از فرمان صوتی و از طریق Siri به‌سادگی درخواست خودرو دهید.

با به‌روزرسانی اپلیکیشن اسنپ می‌توانید از دو سرویس خودرو و دو سرویس موتور اسنپ بسته به نیازتان بهره‌مند شوید.

همزمان با راه‌اندازی سرویس اسنپ‌بایک، سرویس اسنپ‌پلاس به طور موقت از اپلیکیشن اسنپ حذف شده است. این سرویس پس از بازنگری دوباره فعال خواهد شد.

اشتراک گذاری پست