Snapp logo

خرید آنلاین نان از اسنپ

خرید نان تازه برای خیلی‌ها آسان نیست چون فرصت رفتن به نانوایی و ایستادن در صف را ندارند. اسنپ این مشکل را حل کرده و نان داغ را خیلی زود درب منزل‌تان با بسته‌بندی حرفه‌ای تحویل می‌دهد. هر نانی را با تعداد دلخواه سفارش دهید تا جای نان بربری و سنگک داغ یا تافتون و لواش تازه یا نان فانتزی سر سفره‌تان خالی نباشد.

مزایای سفارش آنلاین نان با اسنپ

با اسنپ نان داغ را از نانوایی‌های اطراف‌تان سفارش می‌دهید و بی‌‌معطلی در صف، درب منزل تحویل می‌گیرید. انواع نان (سنگک، بربری، لواش، تافتون و فانتزی) و نظرات کاربران را ببینید و با کدهای تخفیف اسنپ (در باشگاه مشتریان) ارزان‌تر بخرید. علاوه بر پرداخت آنلاین می‌توانید با استفاده از سرویس اعتباری در پایان ماه تسویه‌حساب کنید.

صرفه‌جویی در زمان

بدون ایستادن در صف و معطلی، نان تازه را به ‌سفره بیاورید.

لذت همیشگی نان تازه

خرید که آسان باشد، هر روز می‌توانید نان تازه میل کنید.

نان مطابق ذائقه شما

اسنپ هر نوع نانی را که بخواهید برایتان تهیه می‌کند.

نحوه انتخاب نانوایی موردنظر

وارد سوپراپلیکیشن اسنپ شوید و گزینه «غذا» را انتخاب کنید. بعد از واردکردن نشانی‌تان، از میان نانوایی‌های اطراف گزینه دلخواه را انتخاب کنید و نان موردنظرتان را به تعداد لازم سفارش بدهید.

طعم نان تازه همیشه دل‌چسب است

نان تازه پادشاه سفره شماست و هیچ‌وقت تکراری نمی‌شود! کسی را سراغ دارید که هیچ‌وقت دلش نان تازه نخواهد؟ خوش‌مزه‌ترین غذاها هم آن‌چنان که باید، بدون نان تازه نمی‌چسبند. هم‌نشینی نان خوش‌بو و چای تازه‌دم همان شروع شیرینی است که برای روز پیش رو می‌خواهید. ناهار هم چه غذای ایرانی باشد و چه فست‌فود و ساندویچ، بدون نان تازه اصلا به دل نمی‌چسبد. سر سفره شام هم مگر می‌شود نان تازه نباشد؟ چه چیز از نان شب واجب‌تر؟ اگر ترجیح می‌دهید شب‌ها غذای سبک بخورید، بازهم نباید لذت خوردن نان تازه را با نان کهنه عوض کنید.

نان سنگک

صبح‌ها نان و پنیر محلی با سنگک تازه می‌چسبد و ظهرها آبگوشتی که خوردنش همیشه لذت‌بخش است. صبر کنید! لازم نیست به نانوایی بروید. از اسنپ نان سنگک سفارش بدهید.

نان بربری

بعضی‌ها بربری را برای صبحانه می‌پسندند و بعضی هم عاشق همراهی آن با انواع غذاها هستند. در هر حال، اسنپ نمی‌گذارد که بی ‌بربری بمانید!

نان لواش

طرف‌داران نان لواش تازه هم کم نیستند! یک نان اقتصادی، همه‌پسند و به‌صرفه. اگر هم هر روز قصد سفارش نان ندارید، از اسنپ لواش بخرید. این نان سفره‌تان را تا چند روز همراهی می‌کند

نان تافتون

برای سفارش نان کامل با آرد سبوس‌دار و استفاده از خواص بی‌نظیرش، از اسنپ نان تافتون سفارش بدهید.

نان فانتزی

برای ساندویچ صبحانه یا میان‌وعده عصر و غذاهای شبانه، نان‌های فانتزی تازه را فراموش نکنید. بهترین نان‌های فانتزی را از فروشگاه‌های معتبر در اسنپ بخرید.

یک راه آسان برای انتخاب بهترین نانوایی

با اسنپ برای خرید نان حق انتخاب خواهید داشت. چه‌چیزی از این بهتر که نانوایی نمونه را از میان فروشگاه‌های اطراف‌تان با دقت و براساس نظرات کاربران انتخاب کنید؟ بنا به موقعیت مکانی‌تان، نانوایی مناسبی را برای سفارش آنلاین نان انتخاب کنید که هم محصولاتش درمیان مشتریان پرطرفدارند و هم زود و سریع، نان را درب منزل به دست‌تان می‌رساند. بسته‌بندی نان را در هنگام سفارش خودتان انتخاب کنید و اگر توضیحی هم دارید در هنگام ثبت سفارش در اپلیکیشن درج کنید. با اسنپ می‌توانید نگاهی به قیمت نان‌های مختلف داشته باشید و بعد از هر خرید هم امتیازاتی بگیرید که در قالب کدهای تخفیف یا برای شرکت در قرعه‌کشی‌های این سوپراپلیکیشن به کارتان می‌آیند. اگر در این شهرها هستید، کافی است یک بار طعم سفارش آنلاین نان تازه را بچشید تا عادت هرروزه‌تان شود: تهران اصفهان مشهد شیراز

سفارش نان تازه

با اسنپ می‌توانید نان تازه بخرید، بی‌معطلی آن را در بسته‌بندی مناسب درب منزل تحویل بگیرید و از همه جالب‌تر، امتیازاتی در باشگاه مشتریان برای خود ثبت کنید. لحظه‌ها و ثانیه‌هایتان را با انتخاب‌های هوشمندانه و استفاده از خدمات خوشایند، راحت‌تر و شیرین‌تر بگذرانید.