تماس امن برای سفرهای اسنپ باکس فعال شد

با فعال شدن قابلیت تماس امن در اسنپ باکس شماره‌ی تماس فرستنده و گیرنده و کاربر راننده هنگام برقراری تماس تلفنی پنھان می‌شود. تماس امن برای تأمین امنیت اطلاعات شخصی کاربران و احترام به حریم خصوصی آن‌ها طراحی شده و به صورت خودکار برای تمام کاربران فعال است و در حال حاضر امکان غیرفعال کردن آن وجود ندارد.

شماره تماس واسط کاربران در تماس امن

در صورتی‌که سفارش خود را از طریق پنل سازمانی اسنپ باکس یا با انتخاب گزینه اسنپ باکس و وانت از طریق صفحه اصلی سوپراپلیکیشن اسنپ ثبت کنید، شماره‌ی تلفن شما و راننده پنهان می‌شود و شماره‌ی تماسی که روی گوشی تلفن‌تان می‌بینید، یک شماره‌ی واسط خواهد بود.

تماس کاربر راننده با شما با شماره‌ی واسط ۰۲۱۹۶۸۶۲۰۰۲ برقرار می‌شود و تماس کاربر راننده با فرد گیرنده با شماره واسط ۰۲۱۹۶۸۶۲۰۰۳ برقرار می‌شود.

تماس شما با کاربر راننده با شماره‌ی واسط ۰۲۱۹۶۸۶۲۰۰۰ برقرار می‌شود و تماس از طرف گیرنده با کاربر راننده با شماره واسط ۰۲۱۹۶۸۶۲۰۰۱ برقرار می‌شود.

توجه داشته باشید که مشتریان و رانندگانی که قابلیت تماس امن برای آن‌ھا فعال است، فقط با شماره موبایل اسنپ باکسی (شماره‌ا‌ی که با آن در اسنپ باکس ثبت‌نام کرده‌اند یا فرد گیرنده که لینک سفارش با او به اشتراک گذاشته شده و شماره‌ی او در سفارش ثبت شده است) می‌توانند با ھم تماس بگیرند.

همچنین اگر نیاز است گیرنده‌ی سفارش شما با راننده اسنپ باکس در ارتباط باشد، از گزینه‌ی “خبردادن” حین سفر استفاده کنید تا لینک سفارش برای گیرنده ارسال شود. در صورتی که امکان تماس مستقیم با کاربر راننده را نداشتید می‌توانید با پشتیبانی اسنپ باکس با شماره ۰۲۱۹۶۶۴۲ تماس بگیرید.