سفر بین‌شهری با اسنپ!

امکان سفرهای بین‌شهری به صورت آزمایشی در اسنپ برای کاربران دارای سیستم عامل اندروید فعال شده است. از امروز شما می‌توانید با خیال راحت برای تردد بین برخی از شهرها از خدمات اسنپ استفاده کنید.

شهرهای تحت پوشش سفرهای بین‌شهری

در مرحله آزمایشی طرح سفر بین‌شهری، شما می‌توانید از این امکان برای تردد بین هر کدام از استان‌ها و شهرهای زیر استفاده کنید:

  • تهران، قم
  • اصفهان، شهرکرد
  • کرچ، قزوین
  • تهران، قزوین
  • تهران، اراک
  • تهران، مازندران
  • قم، اصفهان
  • قم، اراک

قیمت‌گذاری در سفرهای بین‌شهری

هزینه‌ سفرهای بین‌شهری نیز مانند دیگر سفرها با عوامل مختلفی سنجیده می‌شوند. از جمله مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سفرهای بین‌شهری می‌توان به فاصله شهرها از یکدیگر اشاره کرد. مسیر رسیدن به شهرها و احتمال ترافیک میان راه نیز در قیمت نهایی سفر شما موثر خواهد بود.

چگونه درخواست دهیم؟

امکان درخواست سفر بین شهری در حال حاضر تنها برای کاربران دارای سیستم عامل اندروید فعال است و شما می‌توانید با به‌روزرسانی اپلیکیشن خود از این قابلیت استفاده کنید. برای درخواست سفر بین‌شهری، پس از مشخص کردن مبدا و مقصد در شهرهای فعال و مشاهده قیمت، درخواست سفر دهید. این درخواست برای کاربران راننده منتخب ارسال خواهد شد و پس از پذیرش سفر، اطلاعات کاربر راننده به شما نمایش داده می‌شود. دقت داشته باشید که برای انجام سفر بین شهری باید ثبت درخواست و پذیرش آن توسط کاربر راننده در بازه زمانی ۶صبح تا ۹شب باشد.

امنیت سفرهای بین‌شهری

امنیت و سلامت کاربران همیشه در اولویت اول اسنپ بوده است. برای افزایش کیفیت سفر بین‌شهری موارد زیر در نظر گرفته شده تا بتوانیم سفرهایی ایمن‌تری را برای شما رقم بزنیم:

برترین رانندگان اسنپ

تمامی کاربران راننده‌ای که قصد فعالیت در سرویس سفر بین‌شهری را دارند با دقت هرچه تمام‌تر پالایش می‌شوند. بنابراین کاربران راننده‌ای که بالاترین امتیاز و سابقه را در اسنپ دارند درخواست سفر بین‌شهری را دریافت می‌کنند. مسافران کارشناسان کنترل کیفیت اسنپ هستند و بازخوردهای شما بر افزایش کیفیت سفرها کمک می‌کند؛ پس شرکت در نظرسنجی پایان سفر را فراموش نکنید.

مدارک شناسایی

برای افزایش امنیت سفرهای بین‌شهری پس از پذیرفته شدن سفر توسط کاربر راننده از شما درخواست می‌شود که شماره کد ملی خود را برای اسنپ ارسال کنید. این کد ملی در اختیار کاربر راننده هم قرار می‌گیرد و کاربر راننده این اختیار را دارد که برای اطمینان بیشتر کد ملی را با کارت ملی شما تطبیق دهد. بنابراین همراه داشتن مدارک شناسایی برای سفرهای بین‌شهری ضروری است. در سفرهای بین‌شهری هم مانند همیشه اولین قدم قبل از سوار شدن در اسنپ بررسی پلاک ماشین است که باید با پلاک ذکر شده در اپلیکیشن مقایسه شود. تطبیق رنگ و مدل ماشین هم مهم است و در نهایت تطبیق چهره راننده با عکس داخل اپلیکیشن به شما این اطمینان را می‌دهد که سوار خودروی درستی شده‌اید. فراموش نکنید که اگر هر کدام از این اطلاعات با مشخصات داخل اپلیکیشن مغایرت داشت، باید جدا از سوار شدن اجتناب کنید و موضوع را به اسنپ اطلاع دهید.

بازدید از خودرو

وضعیت خودرو در سفر بین‌شهری اهمیت بسیاری دارد. تمام خودروهای حاضر در این سرویس از سطح خاصی از استاندارد سفر بین‌شهری برخوردارند. همچنین به همین منظور به صورت دوره‌ای خودروهای این سرویس توسط اسنپ بازدید می‌شود تا اطمینان حاصل کنیم که در طول سفر مشکلی پیش نخواهد آمد. علاوه بر این آموزش‌های لازم برای آماده‌سازی خودرو و برطرف کردن مشکلات فنی به کاربران راننده این سرویس داده شده است.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

شما برای پیگیری هر مسئله یا مشکلی در مورد سفر می‌توانید مثل همیشه با پشتیبانی اسنپ به صورت ۲۴ ساعته تماس بگیرید. در صورتی که به هر دلیلی در حین سفر بین‌شهری نیاز به پشتیبانی و جایگزینی خودرو داشته باشید فقط کافی است این موضوع را به اطلاع پشتیبانی برسانید تا اقدامات لازم صورت گیرد. اسنپ تمام تلاش خود را به خرج می‌دهد تا سفر شما به سلامت به پایان برسد.