سرویس شاتل هتل چیست + معرفی شاتل فرودگاهی و مزایا

شاتل هتل و شاتل فرودگاهی

همانطور که می‌دانید هتل‌ها سرویس‌های مختلفی به مسافران خود ارائه می‌کنند که با توجه به شرایط هتل و تعداد ستاره‌های آن، این سرویس‌ها ممکن است کمتر یا بیشتر باشد.

سرویس شاتل هتل، یکی از همین سرویس‌های پرکاربرد است که برای مسافران، به ویژه آن‌هایی که بدون خودروی شخصی خود سفر می‌کنند، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص این سرویس مخصوص هتل‌های نسبتا لوکس بیشتر بدانیم.

سرویس شاتل هتل چیست؟

همانطور که احتمالا می‌دانید شاتل به معنی حمل و نقل بوده و سرویس رفت و آمد هتل‌ها، همان خدمات حمل و نقل رایگان مسافران است که باعث می‌شود تا به محض رسیدن به فرودگاه یا ترمینال و ایستگاه قطار مقصد، دیگر نگران چگونگی رسیدن به محل هتل نباشید. سرویس رفت و آمد هتل در محل منتظر شما بوده و وظیفه حمل و نقل رایگان و بدون دغدغه به هتل را برعهده دارد.

البته این سرویس تنها به رفت و آمد فرودگاهی یا ایستگاهی محدود نشده و در برخی از هتل‌ها، برای رفت و آمد مسافران به مناطق مختلف نیز به کار گرفته می‌شود.

به طور مثال شما می‌خواهید به دیدن یکی از جاذبه‌های تاریخی شهری که در آن اقامت دارید بروید. در این صورت به جای آن که خود بخواهید برای ترتیب دادن و هماهنگی وسیله نقلیه اقدام کرده یا به سراغ وسایل نقلیه عمومی شهر بروید، از سرویس رایگان هتل برخوردار خواهید شد.

نکته: البته لازم به ذکر است که لزوما قرار نیست که هر زمان شما مایل باشید، سرویس هتل در اختیار شما قرار گرفته و یک زمان‌بندی و برنامه‌ریزی مشخصی معمولا برای استفاده از این سرویس رایگان وجود خواهد داشت.

توضیحاتی در خصوص سرویس شاتل هتل

سرویس شاتل هتل، سرویس حمل و نقل رایگان فرودگاهی و شهری است که توسط برترین هتل‌ها برای رفاه حال مسافران ارائه می‌شود.

به‌طور معمول این سرویس‌های رایگان، دارای مشخصاتی هستند که بهتر است از پیش درباره آن‌ها بدانید.

  1. به طور معمول زمان رفت و برگشت این سرویس‌ها از پیش مشخص بوده و شما می‌توانید از اطلاعات هتل، در این باره سؤال پرسیده و هماهنگی لازم را داشته باشید.
  2. ممکن است هتل مورد نظر شما شاتل فرودگاهی داشته، اما شاتل مربوط به گشت‌های شهری را نداشته باشد. از این‌رو پیش از رزرو هتل، حتما در این خصوص اطلاعات لازم را کسب کنید که تصمیم‌گیری بهتری داشته باشید.
  3. معمولا ماشین‌هایی که در این سرویس‌های رایگان قرار می‌گیرند، ون بوده و تعداد مسافر بیشتری در هر بار رفت و آمد به آن‌ها سوار می‌شوند. با این همه، برخی از هتل‌های ۵ ستاره، به جای ون، از خودرو‌های سواری استفاده کرده و تقریبا رفت و آمد شما در قالب یک خانواده به صورت شخصی خواهد بود. گاهی اوقات نیز شما این امکان را دارید که با توجه به نوع رزرو خود و اتاق یا سوئیتی که برای رزرو انتخاب می‌کنید، خودروی شاتل را انتخاب کنید.

شاتل فرودگاهی چیست؟

شاتل فرودگاهی

همان طور که در بالا اشاره کردیم، شاتل فرودگاهی یکی از انواع سرویس‌های خدمات رفت و برگشت و حمل و نقل هتل‌ها است که اتفاقا تعداد بیشتری از هتل‌ها، این سرویس را ارائه می‌کنند.

به این ترتیب زمانی که از هواپیما پیاده شده و چمدان‌های خود را تحویل می‌گیرید، دیگر نیازی نیست که به دنبال تاکسی سرویس یا هرگونه وسیله حمل و نقل برای رسیدن به هتل باشید.

در این شرایط سرویس حمل و نقل هتل در محل و درست در زمان لازم، منتظر شما بوده و وظیفه انتقال مسافران و چمدان‌ها به محل هتل را برعهده دارد.

به همین شکل، زمانی که قصد ترک هتل و بازگشت به شهر خود را نیز داشته باشید، مجدد سرویس حمل و نقل فرودگاهی رایگان هتل، وظیفه رساندن شما به فرودگاه در زمان مشخص شده را خواهد داشت. این باعث می‌شود که رفت و آمد به فرودگاه برای مسافران به مراتب ساده‌تر شده و نگرانی از بابت هماهنگی‌های مربوط به آن را نداشته باشند.

به این ترتیب در شهر مقصد خود، نه نگرانی هزینه استفاده از تاکسی سرویس برای رسیدن به هتل (به ویژه زمانی که فاصله بین هتل و فرودگاه زیاد باشد) را خواهید داشت و نه باید با سردرگمی به دنبال سرویس‌های حمل و نقل عمومی نزدیک به فرودگاه بگردید.

با این حساب، اکثر مسافران که نسبت به این سرویس شناختی دارند، در زمان رزرو هتل، حتما به دنبال هتل‌هایی هستند که دارای خدمات شاتل فرودگاهی بوده و برای آمد و شد میان فرودگاه و هتل، دیگر دغدغه‌ای نداشته باشند.

مزایای استفاده از شاتل هتل

مزایای سرویس حمل و نقل رایگان هتل

از جمله مزایای استفاده از این سرویس‌های حمل و نقل رایگان، می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

سهولت در رفت و آمد

با توجه به خدمات این سرویس، شما برای رفت و آمد دیگر نیازی نیست که خود وارد ماجرا شده و دنبال ماشین یا سرویس حمل و نقل عمومی باشید.

کاهش هزینه‌ها

رایگان بودن این خدمات که از سوی هتل‌ها ارائه می‌شود، هزینه‌های شما برای رفت و آمد‌های فرودگاهی یا شهری را کاهش داده و به طور کلی کرایه خودرو را حذف می‌کند.

سرعت بخشیدن به رفت و آمد‌های شهری و فرودگاهی

به این شکل زمانی که از هواپیما پیاده می‌شوید، نیازی نیست که به دنبال تاکسی سرویس یا سیستم حمل و نقل عمومی باشید و همه چیز از پیش برای شما آماده شده است.

صرفه‌جویی در زمان

برای گشت‌های شهری یا رفت و آمد فرودگاهی، خودروی هتل منتظر شما است و از این حیث صرفه‌جویی در زمان خواهید داشت که می‌توانید آن را به مسائل مهم‌تری اختصاص دهید.

بهترین تجربه رزرو هتل در سرویس رزرو هتل اسنپ

اگر به دنبال هتلی در شهر مقصد خود هستید که بهترین خدمات شاتل هتل را ارائه کند، توصیه می‌کنیم که با ساخت حساب کاربری در سوپراپلیکیشن اسنپ، بهترین هتل‌ها را دنبال کرده و نسبت به رزرو هتل در سرویس رزرو هتل اسنپ با شرایط و قیمت بهینه، اقدام کنید. شما چه تجربه‌ای از استفاده این سرویس خدمات رایگان هتل‌ها داشته و چه مزایای دیگری برای آن تعریف می‌کنید؟

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *