۴۰۰ امتیاز برای خرید بلیت هواپیما

با خرید بلیت هواپیما از اسنپ ۴۰۰ امتیاز به امتیازهای «اسنپ‌کلاب» شما افزوده می‌شود. برای این کار کافی است در اپلیکیشن اسنپ، به بخش «پرواز» بروید و با انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ، پرواز مورد نظر خود را جست‌و‌جو کنید. پس از تکمیل مرحله پرداخت در سرویس «پرواز» به صورت خودکار (صرف نظر از مبلغ تراکنش) ۴۰۰ امتیاز به حساب اسنپ‌کلاب شما اضافه می‌شود. شما می‌توانید با امتیازهای اسنپ‌کلاب یا باشگاه مشتریان اسنپ از جوایز و تخفیف‌های هیجان‌انگیزی استفاده کنید. فراموش نکنید که خطر کرونا همچنان وجود دارد، پس از هرگونه سفر غیر ضرروری اجتناب کنید.

اسنپ‌کلاب

چگونه در باشگاه مشتریان اسنپ امتیاز بیشتری کسب کنیم؟

اسنپ‌کلاب برای کاربرانی که جدیدترین نسخه اپلییکشن اسنپ را نصب کرده‌اند (در سیستم عامل اندروید نسخه ۵.۷.۰ و بالاتر و در آی‌او‌اس نسخه ۵.۳.۰ و بالاتر ) فعال شده است. در اسنپ‌کلاب جایزه‌های مختلفی وجود دارد که امتیاز لازم برای دریافت هر کدام از آن‌ها مشخص شده است. برای شروع به پاس تشکر از همراهی شما با اسنپ، به هر کاربر ۵۰۰ امتیاز هدیه تعلق می‌گیرد. از این پس با هر هزار تومانی که در سرویس‌های درخواست خودرو، وانت، موتور، خرید شارژ و بسته اینترنت هزینه می‌کنید، ۱۰ امتیاز در اسنپ کلاب به دست می‌آورید. علاوه بر این با هر بار خرید بلیت هواپیما از اسنپ ۴۰۰ امتیاز در اسنپ کلاب برای شما محاسبه می‌شود. در پایان هر سفر با اسنپ، در پایین صفحه «امتیازدهی به سفر» می‌توانید امتیازی که از این سفر به دست آورده‌اید را مشاهده کنید. همچنین در پایان خرید هر شارژ یا بسته اینترنتی در صفحه مربوط به «پرداخت موفق» می‌توانید امتیازی که از این تراکنش کسب کرده‌اید را ببینید.

اسنپ‌کلاب

تخفیف‌های شگفت انگیز در انتظار شماست!

مجموع امتیازهای شما جوایز ویژه‌ای را برایتان به ارمغان می‌آورد. این جایزه‌ها به صورت کدهای تخفیف است که برای استفاده از سرویس‌های مختلف سوپراپلیکیشن اسنپ (درخواست خودرو، پیک موتوری اسنپ‌باکس، اسنپ‌بایک، غذا، سوپرمارکت، پرواز، پزشک و مشاور، وانت و هتل) به شما تخفیف‌های ویژه می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به بخش «جایزه‌ها» لیست جایزه‌های موجود را ببینید و در صورتی‌که امتیاز لازم برای استفاده از جایزه مورد نظرتان را دارید، گزینه «دریافت» را انتخاب کنید. سپس کدتخفیف مربوطه به شما نمایش داده می‌شود. حالا با انتخاب گزینه «کپی کد» و گزینه «استفاده از کد» که در پایین صفحه قرار دارد، می‌توانید از تخفیف خود استفاده کنید.

باشگاه مشتریان اسنپ

برای مطالعه بیشتر در مورد قوانین و مقررات اسنپ‌کلاب این مطلب را بخوانید.