سپاس از مشارکت شما!

مشارکت شما در طرح حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان با موفقیت انجام شد!


شما می‌توانید علاوه بر مشارکت مجدد در طرح حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان، در طرح کمک به اشتغال افراد دارای معلولیت هم مشارکت کنید.
امکان مشارکت در طرح‌های نیکوکاری در باشگاه مشتریان اسنپ یا اسنپ‌کلاب از فروردین ماه آغاز شده است. در حال حاضر دو طرح زیر در بخش نیکوکاری اسنپ‌کلاب وجود دارد که شما می‌توانید بدون پرداخت وجه نقد در آن‌ها مشارکت کنید.

 

کمک به اشتغال افراد دارای معلولیت

طرح کمک به اشتغال افراد دارای معلولیت

شما می‌توانید به راحتی و بدون پرداخت وجه نقد و با ۵۰۰۰ امتیاز اسنپ‌کلاب، هزینه‌ی یک ساعت آموزش یک فرد دارای معلولیت را به عهده بگیرید و کمک کنید تا او با گذراندن دوره‌ی آموزشی، مشغول به کار شود. اسنپ به ازای هر ۵۰۰۰ امتیاز، ۱۰ هزار تومان به حساب خیریه‌ی رعد، برای این منظور واریز می‌کند. برای کمک به اشتغال افراد دارای معلولیت کافی است در اپلیکیشن اسنپ، سرویس «اسنپ‌کلاب» را انتخاب کنید و از بین گزینه‌های موجود گزینه‌ی «نیکوکاری» را انتخاب و با اهدای ۵۰۰۰ امتیاز در این طرح مشارکت کنید.

 

تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان طرح حمایت از تحصیل دانش آموزان سیستان و بلوچستان

اسنپ با همکاری موسسه‌ی مردم‌نهاد «بنیاد کودک» قصد دارد در این طرح از دانش‌آموزان با استعدادی که به دلایل مختلف، نان‌آور خانواده را از دست داده‌اند و معضلات اقتصادی می‌تواند بهانه‌ای برای ترک تحصیل آنان شود حمایت کند. شما می‌توانید با استفاده از امتیازهای اسنپ‌کلاب در این کار خیر مشارکت کنید تا دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان در سال تحصیلی پیش رو با مشکلات کمتری روبه‌رو شوند. اسنپ به ازای هر ۲۰۰۰ امتیاز ۵ هزار تومان به حساب موسسه‌ی بنیاد کودک برای اجرای این طرح واریز می‌کند.