ارسال بار با اسنپ

این روزها که به دلیل کرونا بهتر است تا حد امکان در خانه بمانید، می‌توانید با اسنپ در کوتاه‌ترین زمان تمام مرسولات خود را ارسال کنید. در حقیقت آماده‌کردن بسته سخت‌ترین کار شما خواهد بود. ‌پس از ثبت درخواست، ناوگان اسنپ با استفاده از موتور، خودرو و یا وانت بارهای شما را با قیمتی مقرون به صرفه به مقصد می‌رساند.

برای استفاده از سرویس اسنپ‌باکس کافی است اپلیکیشن اسنپ را باز، گزینه اسنپ‌باکس را انتخاب و مبدا و مقصد را مشخص کنید. مرسوله شما پس از قبول شدن درخواست، در زمانی کوتاه به مقصد می‌رسد. با توجه به شیوع کرونا، اسنپ از رانندگان خودرو نیز برای انجام بهینه درخواست‌های جابه‌جایی بسته کمک گرفته است. به این ترتیب بدون نیاز به پرداخت هزینه بیشتر، سرعت قبول درخواست‌ها افزایش می‌یابد.
بعد از ثبت درخواست در اسنپ‌باکس، بسته شما ممکن است توسط موتور یا خودرو جابه‌جا شود. در حقیقت اسنپ‌باکس درخواست را برای تمام راننده‌های فعال در منطقه ارسال می‌کند و با توجه به این‌که کدام راننده درخواست را بپذیرد، بسته شما با موتور یا خودرو به مقصد می‌رسد. امکان جابه‌جایی بسته با خودرو در حال حاضر در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، قم، شیراز، کرج، تبریز، اهواز، کرمان و یزد به صورت ۲۴ساعته فراهم است.

سرویس وانت ویژه جابه‌جایی بارهای سنگین

اگر برای جابه‌جایی بارهای سنگین خود به دنبال راهکاری سریع و ارزان هستید، می‌توانید به همان اپلیکیشن اسنپ بروید و درخواست وانت دهید. این سرویس برای جابه‌جایی بار تا ۵۰۰کیلوگرم مناسب است. برای درخواست وانت سبک اسنپ در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، قم، تبریز، کرمان، یزد، اهواز و کرج می‌توانید همین حالا به اپلیکیشن اسنپ بروید و سرویس «وانت» را انتخاب کنید.