با بهترین هتل های ارومیه آشنا شوید

بهترین هتل های شهر ارومیه

اگر قصد سفر به ارومیه را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که پیش از رزرو هتل، نگاهی به بهترین هتل‌های ارومیه بیندازید. لوکس‌ترین هتل‌های ارومیه در نقاط مختلفی از این شهر واقع شده و با توجه به این که مایل باشید محل اقامت شما در چه منطقه‌ای باشد، بهتر می‌توانید برای رزرو هتل مورد نظر خود اقدام کنید. در این مطلب با ما همراه باشید تا نگاهی به این لیست برترین هتل‌ها بیندازیم.

از بهترین هتل‌هایی که در شهر ارومیه، می‌توان برای رزرو آن‌ها اقدام کرد، این موارد قابل توجه هستند:

هتل آنا ارومیه

هتل آنا ارومیه

هتل آنا، از لوکس‌ترین هتل‌های ارومیه، هتلی پنج ستاره در شهر ارومیه است که در ۲۱ طبقه آن، ۱۹۶ اتاق و سوئیت جای گرفته‌اند. این هتل در سال ۱۳۹۴ افتتاح شده و هتلی مجهز و کاملا مدرن است. در طول اقامت خود در این هتل از امکانات متنوعی برخوردار خواهید بود که باعث می‌شوند، دوران اقامت لذت بخشی را پشت سر بگذارید.

برای رزرو اتاق در این هتل، می‌توانید هر یک از اتاق‌های یک تخته، دو تخته، یک تخته دلوکس، دو تخته دلوکس، سوئیت لاکچری و … را انتخاب کنید. البته شما این امکان را خواهید داشت تا از تخت برای سرویس اضافی نیز استفاده کنید. اگر کودک زیر ۱۲ سال همراه داشته باشید، بدون درخواست سرویس اضافی، هزینه‌ای برای شما در نظر گرفته نخواهد شد.

امکانات هتل پنج ستاره آنا

از جمله امکانات این هتل پنج ستاره، می‌توان به یخچال، تلویزیون، استخر، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، سالن ورزشی، کافی شاپ، اینترنت در لابی، تلفن در اتاق، سونا، جکوزی و … اشاره کرد. نداشتن سرویس ایرانی، ترانسفر فرودگاهی، فروشگاه و غرفه، از نقطه ضعف‌های این هتل به شمار می‌آیند.

فاصله هتل آنا تا اماکن مهم شهر ارومیه

این هتل از اماکن مهم شهر ارومیه، به اندازه‌هایی که در زیر آمده، فاصله دارد:

 • فاصله هتل از ترمینال مسافربری: به اندازه ۱۲ دقیقه سواری
 • فاصله هتل از بازار تاناکورای ارومیه: به اندازه ۱۴ دقیقه سواری
 • فاصله هتل از پاساژ پردیس ارومیه: به اندازه ۸ دقیقه سواری
 • فاصله هتل از پاساژ عازمی ارومیه: به اندازه ۸ دقیقه سواری

آدرس: ارومیه، خیابان جام جم، مابین گلشهر یک و دو، هتل آنا

هتل جهانگردی ارومیه

سوئیت هتل جهانگردی ارومیه

این هتل چهار ستاره در خیابان کاشانی که یکی از بهترین مناطق شهر ارومیه است، قرار دارد و باید آن را از لوکس‌ترین هتل‌های ارومیه بدانیم. اتاق‌ها و سوئیت‌های این هتل، بسیار شیک و لوکس بوده و امکانات عالی دارند. همین طور نزدیک بودن هتل به مراکز گردشگری چون کلیسای ننه مریم، بنای تاریخی سه گنبد و کلیسای کوه سیر، برای توریست‌ها قابل توجه خواهد بود.

این هتل در ۶ طبقه ساخته شده و ۷۴ اتاق و سوئیت دارد که بهترین آن‌ها، اتاق استاندارد دو تخته، اتاق استاندارد سه تخته، سوئیت دو تخته و … هستند.

امکانات هتل چهار ستاره جهانگردی ارومیه

از جمله امکانات این هتل؛ یخچال، تلویزیون، سوئیت، رستوران، نمازخانه، پارکینگ، سرویس فرنگی، اینترنت، لابی، کافی شاپ، اینترنت در لابی، تلفن در اتاق و … هستند. این هتل ترانسفر فرودگاهی ندارد و نباید انتظار امکاناتی چون استخر، سونا و جکوزی داشته باشید.

فاصله هتل جهانگردی ارومیه تا مراکز مهم شهر

این هتل تا مراکز مهم شهر، به شرح زیر فاصله دارد:

 • فاصله هتل تا ترمینال مسافربری ارومیه: به اندازه ۱۱ دقیقه سواری
 • فاصله هتل تا فرودگاه ارومیه: به اندازه ۲۴ دقیقه سواری
 • فاصله هتل تا بازار ارومیه: به اندازه ۷ دقیقه سواری
 • فاصله هتل تا مسجد جامع ارومیه: به اندازه ۷ دقیقه سواری

آدرس: ارومیه، خیابان کاشانی، روبروی بانک ملت، مهمانسرای جهانگردی ارومیه

هتل آریا ارومیه

لابی هتل آریا ارومیه

در میان لوکس‌ترین هتل‌های ارومیه، هتل چهار ستاره آریا را می‌توان یکی از بهترین‌ها در نظر گرفت. این هتل تزئینات و دکوراسیون عالی داشته و در ۱۱ طبقه ساخته شده است. در این هتل می‌توانید یکی از اتاق‌های سینگل رویال یا دو تخته و سه تخته را رزرو کنید. اگر به دنبال محل اقامتی لوکس هستید، اتاق دبل پلاس لاکچری هتل آریا ارومیه، فوق‌العاده به نظر می‌رسد. همین طور اتاق کوآدراپل و اتاق فیستا نیز عالی هستند. به علاوه سوئیت پرزیدنت، اتاق سینگل رویال، اتاق دو تخته رویال، اتاق سه تخته رویال نیز نظر شما را به خود جلب خواهند کرد.

امکانات هتل چهار ستاره آریا ارومیه

از جمله امکاناتی که در این هتل از آن‌ها برخوردار خواهید بود؛ مواردی چون یخچال، تلویزیون، استخر، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، ترانسفر فرودگاهی (رفت)، لابی، نمازخانه، ماهواره، سالن ورزشی، کافی شاپ، اینترنت در لابی، میز بیلیارد، تلفن در اتاق، سونا، جکوزی و … قابل توجه هستند.

فاصله هتل آریا تا اماکن مهم ارومیه

از این هتل چهار ستاره تا اماکن و مراکز مهم شهر ارومیه به اندازه‌های زیر فاصله دارید:

 • فاصله هتل تا مسجد جامع: به اندازه ۴ دقیقه سواری
 • فاصله هتل تا پایانه مسافربری: به اندازه ۴ دقیقه سواری
 • فاصله هتل تا خانه انصاری: به اندازه ۳ دقیقه سواری
 • آدرس: ارومیه، خیابان طالقی، اواسط خیابان طالقانی

هتل پارک ارومیه

لابی هتل پارک ارومیه

این هتل چهار ستاره در خیابان امام قرار گرفته است و ساختمانی شیک و امروزی دارد. این هتل ۶ طبقه، دارای ۷۸ اتاق بوده که در انواع اتاق یک تخته، اتاق دو تخته، اتاق سه تخته، سوئیت سه نفره، رویال سوئیت، سوپر رویال سوئیت و … عرضه شده‌اند. اقامت در این هتل برای کودکان زیر ۶ سال، در صورتی که سرویس اضافه درخواست نشود، به صورت رایگان در نظر گرفته خواهد شد.

امکانات هتل پارک ارومیه

این هتل چهار ستاره که آن را به نام هتل پارک می‌شناسیم؛ شامل یخچال، تلویزیون، رستوران، اینترنت در اتاق‌ها، سرویس فرنگی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، فروشگاه، غرفه، کافی شاپ، اینترنت در لابی، تلفن در اتاق، سونا، جکوزی و … می‌شوند.

فاصله هتل تا مراکز مهم ارومیه

هتل چهار ستاره پارک ارومیه تا مراکز مهم شهر، مطابق آن چه در زیر آمده، فاصله دارد:

 • فاصله هتل تا مسجد جامع: به اندازه ۳ دقیقه سواری
 • فاصله هتل تا کلیسای حضرت مریم: به اندازه ۲ دقیقه سواری
 • فاصله هتل تا برج سه گنبد: به اندازه ۳ دقیقه سواری
 • فاصله هتل تا خانه انصاری: به اندازه ۲ دقیقه سواری

آدرس: استان آذربایجان غربی، ارومیه، خیابان امام روبروی بازار، هتل پارک ارومیه

رزرو بهترین هتل‌های ارومیه از سرویس رزرو هتل اسنپ

برای آن که بتوانید لوکس‌ترین هتل‌های ارومیه را رزرو کنید، پیشنهاد می‌کنیم که با ساخت حساب کاربری در سرویس رزرو هتل اسنپ، ضمن مشاهده مشخصات و امکانات بهترین هتل‌های ارومیه، گزینه مورد نظر خود را به راحتی، رزرو کنید.

شما کدام یک از این هتل‌ها را تجربه کرده و درباره آن چه نظری دارید؟ نظرات و تجربیات خود در این خصوص را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *