با اسنپ از غرب تهران ۳۰ درصد ارزان‌تر سفر کنید

قطعا تا امروز با طرح «از اینجا» در اسنپ آشنا شده اید؛ این تخفیف بر اساس مبدأ بوده و مسافرین می‌توانند از تخفیف‌های خوبی استفاده کنند. ما بسیار خوشحالیم که به شما اطلاع دهیم که به دلیل استقبال پر شور شما از این طرح، فاز جدید «از اینجا» در غرب تهران و با ۳۰ درصد تخفیف فردا آغاز خواهد شد.

مسافرینی که در غرب تهران و در محلات منطقه پنجم شهرداری اقدام به درخواست اسنپ کنند، قادرند با استفاده از کد تخفیف «azinja» به میزان ۳۰ درصد در هزینه نهایی خود از اسنپ تخفیف بگیرند. فاز چهارم «از اینجا» از اول اردیبهشت ۹۵ به مدت دو هفته و بصورت ۲۴ ساعته فعال خواهد بود.

محلات تحت پوشش:

کوهسار، مرادآباد، حصارک، شهران شمالی و جنوبی، بهاران، کن، جنت آباد شمالی، جنت آباد جنوبی، جنت آباد مرکزی، شاهین، المهدی، پونک شمالی و جنوبی، اندیشه، شهر زیبا، باغ فیض، سازمان آب، سازمان برنامه شمالی و جنوبی، ارم، شهرک پرواز، اباذر، مهران، فردوس، آپادانا، بیمه، اکباتان

برای استفاده  از این تخفیف پس از انتخاب مبدأ و مقصد عبارت «azinja» را به عنوان کد تخفیف در قسمت مربوطه وارد کنید. در صورت قرار داشتن در یکی از محلات فوق، به میزان ۳۰٪ از هزینه نهایی سفر شما کسر خواهد شد.

HowToUseTheVoucher-General-01

دقت داشته باشید که برای استفاده از کدهای تخفیف باید آخرین نسخه اپلیکیشن اسنپ را نصب داشته باشید. اسنپ را می‌توانید از فروشگاه‌هایکافه‌بازار و گوگل پلی برای دستگاه‌های اندرویدی دریافت کنید و همچنین کاربران iOS هم قادرند آن را از فروشگاه آی‌تیونز اپل دانلود کنند.

ما در اسنپ امیدواریم سفر بسیار خوبی را پیش رو داشته باشید.

اشتراک گذاری: