با “از اینجا” راحت برید خرید عید!

نوروز نزدیک شده و همراه با خود، حال و هوای تازگی آورده. در این ایام که همه مشغول خریدهای نوروزی هستیم. ما هم برای شما خبر خوشی داریم؛‌ اسنپ با «از اینجا» و تخفیف ۳۰ درصدی به کمک شما آمده تا خریدهای خود را به صرفه‌تر از قبل انجام دهید.

شما با قرار داشتن در یکی از محلات منتخب اسنپ و وارد کردن کد تخفیفی «azinja»، بدون در نظر گرفتن اینکه مقصد شما کجاست به میزان ۳۰٪ در هزینه نهایی خود تخفیف خواهید داشت. طرح نوروزی از اینجا از تاریخ ۱۸ تا ۲۹ اسفند ماه به صورت ۲۴ ساعته فعال خواهد بود.

محله‌های تحت پوشش این طرح:

جنت‌آباد شمالی، جنت‌آباد مرکزی، جنت‌آباد جنوبی، شاهین، پونک شمالی، پونک جنوبی، باغ فیض، پونک، سرو (آسمان)، درختی، ایوانک، سعادت‌آباد، دریا، شهرک قدس(غرب)، صادقیه، طرشت، تهران ویلا، دریان نو، شهرآرا، توحید، سلسبیل شمالی، سلسبیل جنوبی، کارون شمالی، کارون جنوبی، زنجان جنوبی، هاشمی
گلابدره، امامزاده قاسم، زعفرانیه، محمودیه، باغ فردوس، تجریش، قیطریه، چیذر، دزاشیب، شهرک نفت، کاووسیه، ساعی، داودیه، قلهک، دروس، قبا، پاسداران (ضرابخانه)، مهران، کاظم‌آباد، شمس‌آباد، کالاد، علم و صنعت، نارمک شمالی، تهرانپارس غربی، تهرانپارس شرقی، تهرانپارس، دردشت، مدائن، هفت حوض، فدک، کرمان، نارمک

جهت استفاده از این تخفیف شما باید پس از انتخاب مبدأ و مقصد، پیش از درخواست اسنپ دکمه «ورود کد تخفیف» را بزنید و کد تخفیف «azinja» را ثبت کنید.

HowToUseTheVoucher-General-01

دقت داشته باشید که برای استفاده از کدهای تخفیف باید آخرین نسخه اپلیکیشن اسنپ را نصب داشته باشید. اسنپ را می‌توانید از فروشگاه‌های کافه‌بازار و گوگل پلی برای دستگاه‌های اندرویدی دریافت کنید و همچنین کاربران iOS هم قادرند آن را از فروشگاه آی‌تیونز اپل دانلود کنند.

امیدواریم سفر همراه با خرید لذت‌بخشی را تجربه کنید.

اشتراک گذاری: