از اینجا با ۳۰٪ تخفیف تمدید شد!

چندی پیش به اطلاع شما رساندیم که طرح تخفیفی «از اینجا» به شما امکان سفر با ۱۰٪ تخفیف را می‌دهد. این تخفیف بر اساس مبدأ بوده و محلات خاصی مشمول این طرح شده بودند. ما بسیار خوشحالیم که به اطلاعتان برسانیم، به پاس قدردانی از استقبال گرم شما کاربران عزیز و پس از دریافت درخواست‌های بسیار، طرح تخفیفی از اینجا با ۳۰٪ تخفیف و شرایط جدید تمدید شد.

این بار شما برای هر سفر، در صورت قرار داشتن مبدأ در یکی از محلات منتخب، با وارد کردن کد تخفیفی «azinja» به میزان ۳۰٪ تخفیف خواهید داشت. این تخفیف به مدت دو هفته، از تاریخ ۱۵ تا ۲۹ بهمن به صورت ۲۴ ساعته و بدون هیچ‌گونه محدودیت زمانی فعال خواهد بود.

محله‌های تحت پوشش این طرح: علم و صنعت، نارمک شمالی، تهرانپارس غربی، تهرانپارس، شمس‌آباد، کاظم‌آباد، قبا، داودیه، صادقیه، جنت‌آباد شمالی، پونک، پونک شمالی، پونک جنوبی، باغ فیض، شاهین، سرو (آسمان)، درختی، دریا، نارمک، دردشت، مدائن، هفت‌حوض، فدک، هاشمی، سلسبیل شمالی، سلسبیل جنوبی، زنجان جنوبی، کارون شمالی و کارونی جنوبی

برای استفاده از طرح از اینجا ابتدا از به روز بودن اپلیکیشن نصب شده به روی گوشی یا تبلت خود اطمینان حاصل کنید. اپلیکیشن اسنپ در فروشگاه گوگل‌پلی و کافه بازاربرای کاربران اندروید و فروشگاه آی‌تیونزبرای آیفون و آیپد قرار دارد.

بعد از انتخاب مبدأ و مقصد در قسمت «ورود کد تخفیف» عبارت «azinja» را وارد کنید و سپس در صورت قرار داشتن در یکی از محلات منتخب ذکر شده در بالا، خواهید دید که ۳۰٪ تخفیف از هزینه نهایی سفر شما کسر خواهد شد.

1

ما در اسنپ امیدواریم سفر دلنشین و هیجان‌انگیزی داشته باشید.

اشتراک گذاری: