اعتبار اسنپی هدیه بده و از اسنپ سفر رایگان بگیر

با دعوت از دوستانتان به آنها ۵٫۰۰۰ تومان اعتبار اسنپی هدیه دهید و از ما به تعداد افراد معرفی شده سفر رایگان تا سقف ۱۵٫۰۰۰ تومان هدیه بگیرید. برای معرفی می‌توانید از دو روش «کد معرفی و لینک دعوت شخصی» استفاده کنید.

کد معرفی

new-referral-1

ساده‌ترین روش برای دعوت دوستانتان استفاده از کد معرفی یا همان شناسه ایمیلی که با آن ثبت نام کرده‌اید است. در صورتی که فرد دعوت شده در اولین سفر خود کد معرفی شما را به عنوان کد تخفیف ثبت کند، در همان سفر۵٫۰۰۰ تومان اعتبار اسنپی هدیه می‌گیرد و بعد از اتمام اولین سفرش، شما هم به عنوان معرف سفر بعدی را مهمان اسنپ خواهید بود.

برای دیدن کد معرفی، مسیر زیر را دنبال کنید:

ورود به اپلیکیشن اسنپ -> منو سمت راست -> سفر رایگان -> مشاهده کد معرفی در قسمت بالای صفحه

در ضمن فراموش نکنید اپلیکیشن اسنپ شما باید به روز شده باشد.

 

new-referral-3

دوست شما برای ثبت نام و دریافت اعتبار هدیه در سفر اول، باید مسیر زیر را دنبال کند:

دریافت اپلیکیشن اسنپ -> ایجاد حساب کاربری -> ثبت شماره همراه و تایید – > ورود به اپلیکیشن -> تعیین مبدا و مقصد -> ثبت کد معرفی در قسمت «کد تخفیف؟» -> ارسال درخواست خودرو

لینک دعوت شخصی

new-referral-2

برای ارسال لینک دعوت‌نامه شخصی به دوستتان، باید مسیر زیر را دنبال کنید:

ورود به اپلیکیشن اسنپ -> منو سمت راست -> سفر رایگان -> انتخاب یکی از اپلیکیشن‌های ارتباطی -> ارسال لینک دعوت‌نامه

دقت داشته باشید که آخرین نسخه اپلیکیشن اسنپ را نصب کرده باشید.

New-referral-web

در لینک ارسالی نام، تصویر و محل ثبت شماره همراه وجود دارد. فرد دعوت شده باید شماره همراه خود را در این صفحه ثبت کند، سپس اپلیکیشن را نصب کرده و با همان شماره‌ی ثبت شده، ثبت نام کند.

مثل روش قبل فرد دعوت شده بعد از ثبت نام در اسنپ و تایید شماره تلفن، هدیه ۵٫۰۰۰ تومانی را دریافت می‌کند و معرف بعد از پایان اولین سفرِ او، سفر رایگان ۱۵٫۰۰۰ تومانی را از اسنپ هدیه می‌گیرد.

اسنپ، یک کلیک تا مقصد